Age of Empires IV na targach gamescom 2022


To był ogromny tydzień od Era imperium na targach gamescom 2022! Jeśli przegapiłeś dzisiaj nasz segment, w ciągu najbliższych kilku miesięcy czeka Cię wiele, a teraz jest idealny czas, aby zacząć Wiek imperiów IV. Przede wszystkim w wiadomościach pojawiają się dwie nowe cywilizacje Wiek imperiów IV w rocznicowej aktualizacji w październiku: Osmanowie i Malijczycy. Chociaż do gry będziesz potrzebować gry podstawowej, aktualizacja i jej zawartość będą całkowicie bezpłatne!

Ponadto od teraz do poniedziałku 29 sierpnia do godziny 10:00 czasu PT (17:00 UTC) będziecie mogli zagrać w tę grę za darmo na Steam w ramach naszego tygodnia darmowej gry, a potem będziecie mogli odebrać kopię gra na Steam lub Microsoft Store ze zniżką 50%. Nie czekaj zbyt długo — wyprzedaż kończy się wraz z końcem tygodnia darmowej gry!

Seria Age of Empires kończy 25 lat w październiku! Planujemy globalne świętowanie online i zapraszamy. Z czasem ujawnimy więcej, więc upewnij się, że śledzisz nasze oficjalne kanały aby upewnić się, że jesteś na bieżąco.

Śledź wszystkie wiadomości na AgeofEmpires.com.

Xbox Live

Pakiet wideo Age of Empires IV + 4K HDR

Xbox Game Studios


10

Jedna z najbardziej lubianych gier strategicznych czasu rzeczywistego powraca do chwały w Age of Empires IV, umieszczając Cię w centrum epickich bitew historycznych, które ukształtowały świat. Age of Empires IV oferuje nowe, znane i innowacyjne sposoby na rozszerzenie swojego imperium w rozległych krajobrazach z oszałamiającą wiernością wizualną 4K. Powrót do historii – przeszłość jest prologiem, gdy w swojej dążeniu do zwycięstwa zanurzasz się w bogatej historycznej scenerii 8 różnych cywilizacji na całym świecie, od angielskich przez chińskie po Sułtanat Delhi. Buduj miasta, zarządzaj zasobami i poprowadź swoje wojska do bitew na lądzie i morzu w 4 odrębnych kampaniach z 35 misjami obejmującymi 500 lat historii od średniowiecza do renesansu. Wybierz swoją ścieżkę do wielkości z postaciami historycznymi – przeżyj przygody Joanny d’Arc w jej dążeniu do pokonania Anglików lub dowodzić potężnymi wojskami mongolskimi jako Czyngis-chan w podboju Azji. Wybór należy do Ciebie – a każda decyzja, którą podejmiesz, zadecyduje o wyniku historii. Dostosuj swoją grę za pomocą modów — dostępna od początku 2022 r. Graj tak, jak chcesz, korzystając z narzędzi do tworzenia treści tworzonych przez użytkowników do gier niestandardowych. Rzuć wyzwanie światu – skacz online, aby rywalizować, współpracować lub oglądać z maksymalnie 7 znajomymi w trybach wieloosobowych PVP i PVE. Wiek dla wszystkich graczy – Age of Empires IV to zachęcające doświadczenie dla nowych graczy z systemem samouczków, który uczy istoty strategii czasu rzeczywistego oraz trybem fabularnym kampanii zaprojektowanym dla graczy po raz pierwszy, aby pomóc w osiągnięciu łatwej konfiguracji i sukcesu, ale jest wystarczająco trudne dla doświadczonych graczy dzięki nowej mechanice gry, rozwiniętym strategiom i technikom walki.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/25/age-of-empires-iv-at-gamescom-2022/