Age of Empires IV jest już dostępne z Xbox Game Pass na PC


Streszczenie

  • Wiek imperiów IV jest już dostępny z Xbox Game Pass na PC i Ultimate oraz do kupienia w Microsoft Store na Windows PC i Steam.
  • Sprawdź duże, cyfrowe aktywacje osobiste w Nowym Jorku i Londynie.
  • Rozegraj różne nowe wyzwania Art of War, aby pomóc nowym i doświadczonym graczom w szybkim zapoznaniu się z podstawami gry.

Czas, aby historia stała się Twoją historią

Nadszedł dzień, słońce wzeszło w nowym wieku. Cały zespół z dumą ogłasza, że Wiek imperiów IV jest już dostępny w Microsoft Store, Steam oraz w ramach Xbox Game Pass na PC i posiadaczy Ultimate.

Jest to pierwszy nowy numerowany tytuł Age of Empires od 16 lat i jesteśmy zaszczyceni, że dodaliśmy rozdział do tej uwielbianej na całym świecie serii. Gracze z całego świata toczą zaciekłe bitwy, budują rozległe imperia i wololo-ing od prawie 25 lat i to ekscytujące, że możemy dać naszym graczom więcej radości.

Aby uczcić premierę Wiek imperiów IV, przejmujemy Times Square w Nowym Jorku, obejmując wiele bloków miejskich z dużymi ekranami cyfrowymi, żywą dioramą i doświadczeniem AR. Podziel się swoimi doświadczeniami, jeśli zdarzy ci się być w Nowym Jorku. Dla mieszkańców Londynu wyjazd na Piccadilly Circus od 2 listopada może być przeżyciem na wieki.

Wiek imperiów IV ma coś dla każdego fana gier strategicznych. Dzięki ośmiu zróżnicowanym cywilizacjom, czterem wciągającym kampaniom, trybowi wieloosobowemu, potyczkom, mapom, filmom do odblokowania, wyzwaniom sztuki wojennej, specjalizacjom i nie tylko, z niecierpliwością czekamy, w co zagrasz jako pierwszy.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Age of Empires: po pierwsze, witaj! Teraz, gdy jesteś z nami, możesz zacząć na wiele sposobów:

  • Przejdź do zakładki „Nauka” w menu otwierającym, aby znaleźć nasz samouczek wprowadzający. Nasz narrator poprowadzi Cię przez podstawowe umiejętności gry, takie jak budowanie gospodarki i rozpoczynanie walki, podczas gdy pomagasz grupie wysiedlonych mieszkańców zacząć od nowa.
  • Znasz podstawy? Nasze wyzwania „Sztuka wojny”, dostępne w trybie dla jednego gracza, pomogą ci doskonalić umiejętności i zdobywać medale w miarę zdobywania wiedzy potrzebnej do zwyciężania w przyszłych bitwach.
  • Możesz także grać w nasze kampanie w „trybie fabularnym”, który pozwala cieszyć się wyzwaniami gry, ale z mniejszym poziomem trudności, skupiając się na historycznej podróży i rozgrywce.
  • Możesz także zmierzyć się z AI w trybie „Potyczki”. Wybierz swoją cywilizację, poziom trudności AI, mapę i gotowe!
  • Chcesz sprawdzić swoje umiejętności w starciu z innymi graczami? Przejdź do trybu wieloosobowego i wybierz „Szybki mecz” lub utwórz grę niestandardową. To, jak grasz, zależy od Ciebie! Od map po warunki zwycięstwa, żadna gra nie będzie taka sama.
  • Udostępniliśmy również zestawienie skrótów klawiszowych na Xbox Wire, aby ułatwić sobie korzystanie z nich.

Jeśli nie jest to Twoja pierwsza wyprawa na pole bitwy, jest mnóstwo nowych funkcji, którymi możesz się cieszyć Wiek imperiów IV. Spróbuj ustawić swoich łuczników na szczycie ścian, aby dosłownie wznieść swoją strategię na nowy poziom. Umieść swoje jednostki w ukrytych lasach, aby przygotować idealną zasadzkę, twoje jednostki będą nawet szeptać, aby uniknąć wykrycia przez wrogów. Przenieś całą swoją cywilizację po mapie, grając jako Mongołowie i wybierz swoje punkty orientacyjne, aby się starzeć i uzyskać dodatkowe bonusy.

Jest tak wiele radości Wiek imperiów IV i nie możemy się doczekać wiadomości od Ciebie, gdy zaczniesz. Zespół jest gotowy i czeka na Twoją opinię! Potrzebować wsparcia? Udaj się na naszą dedykowaną stronę wsparcia, aby wrócić do bitwy.

Wololo!

Xbox Live

Wiek imperiów IV

Xbox Game Studios

Jedna z najbardziej lubianych gier strategicznych czasu rzeczywistego powraca do chwały w Age of Empires IV, umieszczając Cię w centrum epickich bitew historycznych, które ukształtowały świat. Age of Empires IV oferuje nowe, znane i innowacyjne sposoby na rozszerzenie swojego imperium w rozległych krajobrazach z oszałamiającą wiernością wizualną 4K. Powrót do historii – przeszłość jest prologiem, gdy w swojej dążeniu do zwycięstwa zanurzasz się w bogatej historycznej scenerii 8 różnych cywilizacji na całym świecie, od angielskich przez chińskie po Sułtanat Delhi. Buduj miasta, zarządzaj zasobami i poprowadź swoje wojska do bitew na lądzie i morzu w 4 odrębnych kampaniach z 35 misjami obejmującymi 500 lat historii od średniowiecza do renesansu. Wybierz swoją ścieżkę do wielkości z postaciami historycznymi – przeżyj przygody Joanny d’Arc w jej dążeniu do pokonania Anglików lub dowodzić potężnymi wojskami mongolskimi jako Czyngis-chan w podboju Azji. Wybór należy do Ciebie – a każda decyzja, którą podejmiesz, zadecyduje o wyniku historii. Dostosuj swoją grę za pomocą modów — dostępna od początku 2022 r. Graj tak, jak chcesz, korzystając z narzędzi do tworzenia treści tworzonych przez użytkowników do gier niestandardowych. Rzuć wyzwanie światu – skacz online, aby rywalizować, współpracować lub oglądać z maksymalnie 7 znajomymi w trybach wieloosobowych PVP i PVE. Wiek dla wszystkich graczy – Age of Empires IV to zachęcające doświadczenie dla nowych graczy z systemem samouczków, który uczy istoty strategii czasu rzeczywistego oraz trybem fabularnym kampanii zaprojektowanym dla graczy po raz pierwszy, aby pomóc w osiągnięciu łatwej konfiguracji i sukcesu, ale jest wystarczająco trudne dla doświadczonych graczy dzięki nowej mechanice gry, rozwiniętym strategiom i technikom walki.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/28/age-of-empires-4-available-now/