A Quiet Place: The Road Ahead, narracyjny horror inspirowany filmami.

Niedawno ujawniono zapowiedzi Saber Interactive dotyczące rychłej premiery A Quiet Place: The Road Ahead. Ta narracyjna gra typu horror inspirowana jest serią filmów o tym samym tytule, obejmującą dwie części wyreżyserowane przez Johna Krasińskiego oraz nadchodzący spin-off. Zapowiedziana w 2021 roku gra zapewnia oryginalną historię i wciągającą rozgrywkę, która oddaje napięcie, emocje i dramatyzm, z którego słynie seria.

Wciągający horror dla fanów

Nadchodząca gra, stworzona przez Stormind Games, skierowana jest do fanów horrorów. Zanurz się w podróż młodej kobiety, która stara się przetrwać nie tylko koszmarne stworzenia apokalipsy, ale także międzyludzkie konflikty rodzinne i własne wewnętrzne lęki. Uzbrojony jedynie w spryt i proste narzędzia, które możesz zdobyć, będziesz musiał pokonać wiele wyzwań i niebezpiecznych przeszkód, próbując przetrwać ciągłe zagrożenie ze strony nieznanych wrogów.

Rozgrywka skupia się na ciszy i ostrożności

Zgodnie z oczekiwaniami, cisza będzie odgrywać kluczową rolę w A Quiet Place: The Road Ahead. Sabre ostrzega, że ​​zwykły hałas może wystarczyć do ujawnienia Twojej lokalizacji. Dlatego ważne jest, aby postępować ostrożnie, aby uniknąć niebezpieczeństw.

Dostępność i platformy

Premiera zaplanowana na koniec tego roku (dokładna data do ustalenia), A Quiet Place: The Road Ahead będzie dostępna na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowani mogą już dodać go do swojej listy życzeń.

Gra jest jednym z projektów realizowanych w Sabre po przejęciu wydawcy przez Embracer na początku tego roku. Inne nadchodzące tytuły to Warhammer 40,000: Space Marine 2 i Jurassic Park: Survival.

Źródło: www.eurogamer.net