A Highland Song: bezpłatna, nowo ulepszona aktualizacja Harmony

Pieśń góralska: nowa aktualizacja Harmony

A Highland Song, uznana gra przygodowa od Inkle Studios (twórcy 80 Days i Heaven’s Vault), przyciąga graczy z powrotem na szkockie wzgórza dzięki nowej bezpłatnej aktualizacji Harmony, wprowadzającej nowe historie, nową muzykę i nie tylko.

Przygoda w Szkocji

A Highland Song, wydana pod koniec ubiegłego roku na Switchu i PC, opowiada historię nastolatki Moiry McKinnon, która ucieka ze stosunkowo samotnego życia na skraju szkockich wyżyn po otrzymaniu listu od wujka zapraszającego do latarni morskiej na wybrzeżu.

Rezultatem jest często magiczna mieszanka delikatnej narracji i eksploracyjnej platformówki („głęboko sugestywna, poetycka” – jak opisał to Chris Tapsell z Eurogamer w swojej czterogwiazdkowej recenzji), podczas gdy gracze prowadzą Moirę jedną z wielu potencjalnych tras w A Highland Song, każda odkrywa nowe historie i sekrety, aby zachęcić do dalszej rozgrywki.

Co nowego w aktualizacji Harmony

Dzięki tej aktualizacji Harmony, A Highland Song wprowadza system punktów orientacyjnych, który pozwala graczom zobaczyć nazwy szczytów i ścieżki, które przebyli w poprzednich rozgrywkach, aby pomóc im w przyszłych odkryciach. Dodatkowo ta aktualizacja dodaje pięć nowych utworów od muzyków folkowych Talisk i Fourth Moon, a także „kilka nowych niespodzianek do odkrycia”.

Specjalna promocja

Aby uczcić nadejście aktualizacji A Highland Song’s Harmony, Inkle obniżyło cenę gry o 30% na ograniczony czas. Do 16 maja gra będzie dostępna na Steamie i Switchu za 10,49 GBP zamiast zwyczajowych 14,99 GBP.

Źródło: www.eurogamer.net