6 niezależnych gier, których nie można przegapić w czerwcu na Xbox!

W tym miesiącu gry niezależne nadal błyszczą! Oto wybór gier niezależnych, które musisz mieć w czerwcu. Powrót z klasycznym tytułem z ery Xbox Live Arcade, grami skupiającymi się na asymetrycznym horrorze z zabawnymi klaunami, hitem z figurkami akcji i wciągającymi historiami. Oto lista (w kolejności losowej).

Warkocz: edycja rocznicowa

Warkocz: edycja rocznicowa to zremasterowana wersja oryginalnej gry, która jako jedna z pierwszych zapoczątkowała erę Xbox Live Arcade. W tej grze platformowej przejmiesz kontrolę nad czasem w świecie pełnym zagadek i komentarzy twórców.

Detektyw z kaczkami: sekretne salami

Detektyw z kaczkami: sekretne salami zanurza Cię w tajemnicze śledztwo, w którym wcielasz się w rolę wnikliwej kaczki. Podążaj za wskazówkami, odkrywaj sekrety i odkrywaj prawdę w tej ekscytującej grze.

Hypercharge: bez pudełka

Hypercharge: bez pudełka stawia Cię w roli figurki, która stara się chronić swój rdzeń mocy przed wrogami. Buduj obronę, eksploruj dom i staw czoła szalonej akcji przepełnionej nostalgią z dzieciństwa.

Indika

Indika to narracyjna przygoda rozgrywająca się w alternatywnej XIX-wiecznej Rosji. Wciel się w młodą zakonnicę poszukującą samopoznania w mrocznej, ale pełnej humoru historii łączącej eksplorację i refleksję.

Zabójca Klonz z kosmosu: gra

Zabójca Klonz z kosmosu: gra to asymetryczny horror oparty na kultowym klasyku z lat 80. XX wieku „Killer Klowns from Outer Space”. Graj jako klauni lub ludzie w ekscytujących starciach.

Papierowy szlak

Papierowy szlak to gra logiczna oparta na składaniu papieru, oferująca do rozwiązania coraz bardziej skomplikowane łamigłówki. Eksploruj kolorowy papierowy świat, odkrywając nowe tajemnice.

Źródło: news.xbox.com