5. rocznica gry Super Mario Odyssey | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym odcinku All Things Nintendo Brian wita Charlesa Harte z powrotem w programie, aby porozmawiać o najnowszych wiadomościach ze świata Nintendo. Następnie Marcus Stewart dołącza do programu, aby uczcić pięć lat Super Mario Odyssey. Obaj spoglądają wstecz na rozwój, dziedzictwo i rozgrywkę nowoczesnego klasyka z 2017 roku.

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij następujące linki: Brian Shea (@brianpshea), Karol Harte (@chuckduck365), Marcus Stewart (@MarcusStewart7)

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i przedstawiać wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia najbardziej rozpoznawalnej marki w branży. Każdego tygodnia do Briana dołączają różni goście, aby porozmawiać o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte skarby w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. W każdy piątek pojawia się nowy odcinek!

Koniecznie zasubskrybuj All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastowej. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:35 – Współpraca Puma x Pokémon
00:04:20 –Rzuty kością Mario Party są z góry określone
00:07:51 – Atari 50: Data premiery obchodów rocznicy
00:12:11 – Sonic Frontiers Prolog: Divergence wydany
00:13:37 – Data premiery Sonic Prime
00:16:51 – Overwatch 2 uruchamia nieszczęście kontynuuj

00:21:40 – 5. rocznica Super Mario Odyssey
01:07:30 – Ostateczny ranking: Przechwytywanie Super Mario Odyssey
01:13:57 – eShop Klejnot tygodnia: Astral Chain


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@Brianpshea) lub dołączając do urzędnika Informator gry Serwer Discord. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.


Jeśli chodzi o inny podcast Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który opisuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/11/04/super-mario-odysseys-5th-anniversary-all-things-nintendo