3DS eShop Spotlight — przerwane


Kto to zrobił?

Drinkbox Studios, znane z pracy nad Guacamelee!, Guacamelee 2! i genialnym Nikt nie ratuje świata.

Jakie jest założenie?

Severed to zasadniczo gra typu dungeon-crawler, w której grasz jako Sasha, jednoręka dziewczyna zagubiona w innym świecie po tragicznym zniknięciu jej rodziny. Obdarzony mieczem, będziesz musiał poruszać się po różnych lochach i używać ekranu dotykowego 3DS lub Wii U, aby atakować wrogów.

Bezmyślne cięcie wrogów nie załatwi sprawy, uważaj, ponieważ musisz mieć oko na ich formę i manewry obronne, które dadzą ci wskazówkę, kiedy możesz zaatakować iz którego kierunku.

Dlaczego powinienem w to grać?

Wśród poprzedniego katalogu Drinkbox Studios, Severed jest prawdopodobnie najbardziej wyjątkową grą. Ma wiele podobieństw wizualnych z innymi tytułami studia, ale pozostaje jedynym, który koncentruje się wyłącznie na rozgrywce na ekranie dotykowym.

Biorąc pod uwagę względną prostotę u podstaw, Severed wprowadza lekką mechanikę RPG, aby urozmaicić grę, taką jak miernik skupienia, który pozwala odcinać kończyny wrogów, gdy jest wypełniony, wraz z drzewkami umiejętności i wzmocnieniami, które pozwalają na drobne dostosowanie postaci. Nie ma tu nic, co wydaje się szczególnie przytłaczające i to naprawdę część jego atrakcyjności; każdy może zanurzyć się w Severed i świetnie się przy tym bawić.

Oczywiście wspomnieliśmy wcześniej, że gra jest dostępna na Switchu, więc dlaczego dokładnie ją podkreślamy? Cóż, dodanie opcjonalnego autostereoskopowego efektu 3D w 3DS sprawia, że ​​ta wersja znacznie przewyższa inne w skromnej opinii tego pisarza. Masz również rysik, który jest niewątpliwie znacznie bardziej intuicyjną metodą kontroli własnego palca. Nie ma tutaj smug na ekranie, dziękuję bardzo!

Ile to kosztuje?

13,49 GBP / 14,99 USD / 14,99 EURchociaż w chwili pisania tego tekstu jest w sprzedaży z 75% rabatem, obniżając go do zaledwie 2,99 GBP / 3,74 USD / 2,72 EUR. Idź idź idź!


Wkrótce wrócimy z kolejną rekomendacją 3DS lub Wii U eShop. Daj nam znać poniżej, jeśli masz już to w swojej kolekcji i podziel się swoimi przemyśleniami. Zachęcamy też do nominowania innych gier — być może w nadchodzących dniach również je wyróżnimy.

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/countdown-3ds-eshop-spotlight-severed