3DS eShop Spotlight — Nano Assault EX


Kto to zrobił?

Shin’en Multimedia. Ten programista istnieje od czasów Game Boy Color, ale naprawdę zaczął falować dzięki Nanostray na Nintendo DS, a następnie Nano Assault na 3DS. Jego dorobek na Switchu jest jak dotąd imponujący, wydając wyjątkowy tytuł startowy Fast RMX, doskonałą łamigłówkę z fizyką Art Of Balance (również na 3DS i Wii U) oraz wspomnianą wcześniej wspaniałą przygodową grę akcji The Touryst w 2019 roku.

Jakie jest założenie?

Nano Assault EX to shmup, na wskroś. Będziesz poruszać się po różnych planetach na swoim zaufanym statku, wysadzając wrogów w lewo, prawo i środek za pomocą przycisków na twarzy lub Circle Pad Pro.

Istnieje wiele trybów, w których można utknąć, w tym tryb fabularny, tryb Boss Rush, tryb Survivor i tryb Arcade. W szczególności tryb Survivor to zupełnie nowy dodatek do wersji EX gry, wraz z dodatkowym schematem sterowania.

Dlaczego powinienem w to grać?

Nano Assault było już fantastycznym doświadczeniem, ale wydanie Nano Assault EX przyniosło ze sobą mnóstwo nowej zawartości i ulepszeń, które fani powinni koniecznie wypróbować.

Po pierwsze, wspomnieliśmy o dodaniu trybu Survivor do listy dostępnych trybów, a także o dodanym wsparciu dla Circle Pad Pro i zwiększonej responsywności, dzięki którym płynna rozgrywka jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Wygląda również wspaniale, zapewnia odpowiedni poziom wyzwania i pozostaje wyjątkowo przystępny cenowo.

Jeśli jesteś fanem późniejszych gier Shin’en na Switcha, jesteś sobie winien wypróbowanie jednego z jego najlepszych dzieł. Wejdź na to.

Ile to kosztuje?

8,49 GBP / 9,99 USD / 9,99 EUR. Minęło kilka miesięcy, odkąd ten był w sprzedaży, ale miej go na oku, ponieważ wiadomo, że spada do 1,69 GBP / 1,99 USD. To szalona okazja!


Wkrótce wrócimy z kolejną rekomendacją 3DS lub Wii U eShop w ramach tę serię „Odliczanie”.. Daj nam znać poniżej, jeśli masz już to w swojej kolekcji i podziel się swoimi przemyśleniami. Zachęcamy też do nominowania innych gier — być może w nadchodzących dniach również je wyróżnimy.

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/countdown-3ds-eshop-spotlight-nano-assault-ex