3DS eShop Spotlight – Moje Nintendo Picross: The Legend Of Zelda: Twilight Princess


Kto to zrobił?

Jupiter, lub jak są inaczej znani, lud Picross.

Jakie jest założenie?

To Picross, ale z obrazkami Zelda: Twilight Princess.

Trochę oczywiste, naprawdę. Powiedz, co ci się podoba w tym tytule z podwójnymi dwukropkami, ale wiesz, na czym stoisz.

Dlaczego powinienem w to grać?

Jest wolne!

Okej, to nie jest darmowe — przywróci ci 1000 punktów platynowych, ale kiedy już je zdobędziesz, możesz udać się na stronę My Nintendo w swoim regionie, wydać te punkty na kod i pobrać grę bez udzielania Nintendo rzeczywistych praw miękki.

Jest to również ekskluzywność 3DS eShop I gra Picross z 45 zagadkami o tematyce Zelda. Czego nie kochać?

Nawet jeśli nie znosisz łamigłówek Picross, kto może zrezygnować z darmowej muzyki Zelda?

Ile to kosztuje?

1000 Platynowych Punktów.

Wchodząc na stronę nagród My Nintendo, w sekcji „Informacje o nagrodach” znajduje się informacja „Nagroda dostępna do 25.03.2023, do godziny 9:00 [Europe/Madrid]” — to dwa dni przed zamknięciem eShopu, więc nie marnujemy czasu na wymianę punktów i pobranie gry raczej wcześniej niż później. Wiesz, że będziesz chciał ją mieć, gdy już jej nie będzie.


Wkrótce wrócimy z kolejną rekomendacją 3DS lub Wii U eShop w ramach tę serię „Odliczanie”.. Daj nam znać poniżej, jeśli masz już to w swojej kolekcji i podziel się swoimi przemyśleniami. Zachęcamy też do nominowania innych gier — być może w nadchodzących dniach również je wyróżnimy.

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/countdown-3ds-eshop-spotlight-my-nintendo-picross-the-legend-of-zelda-twilight-princess