343 branże będą nadal rozwijać Halo „teraz iw przyszłości”Wśród plotek, że 343 Industries zostało odsunięte od wiodącego rozwoju serii Halo, studio poinformowało na Twitterze, że będzie nadal „rozwijać Halo teraz iw przyszłości”.

Szef studia 343 Industries, Pierre Hintze, podzielił się tą wiadomością Świergot, mówiąc: „Halo i Master Chief zostaną tutaj. 343 Industries będzie nadal rozwijać Halo teraz iw przyszłości, w tym epickie historie, tryb dla wielu graczy i wiele innych rzeczy, które czynią Halo wspaniałym”.

Wiadomość ta następuje po masowych zwolnieniach 10 000 osób w firmie Microsoft, w wyniku których zwolniono wielu pracowników Xbox Game Studios, The Coalition, 343 Industries i Bethesda. Wkrótce potem dyrektor Halo Infinite, Joseph Staten, podobno opuścił 343 Industries, aby ponownie dołączyć do publikacji na Xbox.

Potem zaczęły krążyć pogłoski, że 343 Industries zostanie zdjęte z kierowania rozwojem serii Halo i zamiast tego pomoże zewnętrznym studiom ożywić Halo w postaci nowych gier. Jak donosi Metro, jeden z takich przecieków o nazwie Bathrobe Spartan powiedział nawet, że wstępne plany fabularnego DLC do Halo Infinite zostały już anulowane.

W odpowiedzi na plotki, 343 Industries umieściło swoją flagę i powiedziało, że zostanie.

Halo Infinite miało wyboistą jazdę od czasu ogłoszenia, od kontrowersyjnej wersji demonstracyjnej E3 2020 po niepopularną oryginalną przepustkę bitewną i system postępów, który od tego czasu został zmieniony na anulowanie współpracy na podzielonym ekranie.

Było też wiele pozytywów, ponieważ zarówno kampania dla jednego gracza, jak i tryb dla wielu graczy w Halo Infinite uzyskaliśmy 9/10, a zespół zrobił wiele, aby odpowiedzieć na skargi fanów.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić możliwą historię? Proszę wysłać e-mail do wiadomości@ign.com.

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @AdamBankhurst i dalej Skurcz.

Źródło : https://www.ign.com/articles/343-industries-will-continue-to-develop-halo-now-and-in-the-future