30. rocznica Mario Kart | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo Brian zaprasza byłych Informator gry redaktor i obecny GameSpot edytor gier mobilnych, Kyle Hilliard, aby opowiedzieć o historii i znaczeniu serii Mario Kart. Przed tym, Informator gry Współredaktor Jason Guisao rozmawia z Brianem o nowościach tygodnia.

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij następujące linki: Brian Shea (@brianpshea), Jason Guisao (@Jason_Guisao), Kyle Hilliard (@KyleMHilliard)

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i przedstawiać wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia najbardziej rozpoznawalnej marki w branży. Każdego tygodnia do Briana dołączają różni goście, aby porozmawiać o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte skarby w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. W każdy piątek pojawia się nowy odcinek!

Koniecznie zasubskrybuj All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastowej. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:04 – Nowe postacie w Pokémon Unite
00:03:56 – Ujawniono nowe Pokémony dla Scarlet i Violet
00:06:45 – Gdzie Pokémon jest najbardziej oczekiwany?
00:09:09 – Bomb Rush Cyberfunk opóźniony
00:10:49 – Data premiery Bear and Breakfast
00:11:31 – Data premiery Shovel Knight Dig
00:12:20 – TMNT: Cowabunga Collection Impressions
00:17:29 – Osobiste wiadomości od Jasona
00:22:29 – Gry/Historie dla rodziców/Inne rocznice
00:28:15 – 30. rocznica Mario Kart
01:41:43 – Ranking definitywny: Kursy Mario Kart
01:47:28 – Klejnot tygodnia w sklepie internetowym: Tinykin


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz to zrobić, wysyłając e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@Brianpshea) lub dołączając do urzędnika Informator gry Serwer Discord. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Community Spaces”.


Aby uzyskać więcej podcastów Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który obejmuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo, oraz Od panelu do podcastu od gospodarza Andrew Reinera, obejmujący wszystko ze świata komiksów , w tym programy, filmy i gry, które się z nich pojawiają!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/09/02/mario-kart-30th-anniversary-all-things-nintendo