3 najlepsze gry z Nintendo eShop w listopadzie 2023 r

Wybór Nintendo eShop – listopad 2023

Już prawie czas pożegnać rok 2023 i czas zacząć mówić o „tym” sezonie. Choć wielu z nas już to zrobiło…

Co najważniejsze, w Nintendo Life nadszedł czas selekcji eShop i zanim nadejdą święta, chcemy dać ci kilka pomysłów na niektóre z ukrytych perełek, które pojawiły się w eShopie w listopadzie. Czy jest lepszy prezent niż radość z ukrytego klejnotu, prawda?

Nie traćmy czasu, mamy mnóstwo pracy.

Wyróżnienia

W tym miesiącu w centrum uwagi znajdują się gry typu roguelike i RPG, a mamy ich mnóstwo, a także najnowszą wersję Football Managera i Twój własny symulator łaźni. Wszystkie gry uwzględnione w tym miesiącu otrzymały od nas co najmniej 7/10.

Spragnieni zalotnicy

Annapurna nigdy nie przestaje wypuszczać gier przyciągających uwagę, a Thirsty Suitors to kolejne piórko w eklektycznym kapeluszu wydawcy. Niezwykle ambitna turowa przygoda RPG w Outerloop może czasami wydawać się nieco zagmatwana – jest tam jazda na deskorolce, QTE, minigry o gotowaniu i nie tylko – ale wszystko to łączy się w całość dzięki śmiałemu stylowi gry, jej szczerej historii i postaciom, z którymi się spotykamy. potrafi zidentyfikować.

Podtrzymujemy nasze stwierdzenie, że Thirsty Suitors ma „jedną z najlepszych historii, jakie widzieliśmy w tym roku”. Opowiada o złamanym sercu, tożsamości, rodzinie i związkach. Zanurzona w kulturze południowoazjatycko-amerykańskiej, nie ma nic tak pięknego i niechlujnego jak Thirsty Suitors, a my w Nintendo Life przyznaliśmy jej 7/10.

Bezświatowy

Metroidvania z walką turową? Zarejestruj nas. Worldless oferuje zjawiskową grafikę i świeże spojrzenie na ukochany gatunek indie. Chociaż platforma i ruch są płynne i znajome, walka w stylu RPG dodaje nowy wymiar, który wymaga zwracania uwagi na wrogów i zmiany własnych ataków i umiejętności.

Nawet przy pewnych skokach trudności i echach Hollow Knight w rozgrywce, walka wystarczy, aby Worldless stał się tytułem wyróżniającym się z tłumu. W naszej recenzji na Nintendo Life przyznaliśmy tej grze ocenę 8/10.

Wzlot Astralny

No cóż, ten nas zaskoczył. Astral Ascent zawsze wyglądało oszałamiająco, ale gra w tę grę to także świetna zabawa. Rozgrywka jest doskonale zbalansowana: walka jest szybka, walki z bossami są zabawne i choć łączy w sobie wiele powtarzających się elementów gatunku, wszystko przebiega wyjątkowo dobrze.

Cztery postacie mają bardzo różne style gry i możesz eksperymentować z różnymi zestawami zaklęć, aby zmienić sposób walki. To naprawdę najzabawniejsza gra typu roguelike, jaką mieliśmy od czasów Hadesa i w naszej recenzji przyznaliśmy jej 9/10. Prawdziwy majstersztyk gatunku.

Źródło: www.nintendolife.com