2XKO: Obiecująca bijatyka w uniwersum League of Legends

Odkryj na wyłączność kolejną bijatykę 2XKO ze świata League of Legends. Przygotuj się na wkroczenie na arenę z kultowymi mistrzami i dzikimi bitwami drużynowymi.

Nowa twarz starego projektu

W 2015 roku studio Radiant Entertainment zrobiło wrażenie swoją pierwszą grą Rising Thunder, zaprojektowaną przez Setha Killiana. Gra, przejęta przez Riot Games w 2016 roku, została anulowana, aby zrobić miejsce dla Projektu L, zanim w lutym tego roku oficjalnie stała się 2XKO.

Dziedzictwo wschodzącego grzmotu

Założenie Rising Thunder dotyczące specjalnych ataków za pomocą jednego przycisku zostało przeniesione do 2XKO. Ta bijatyka 2 na 2 zawiera szereg bohaterów League of Legends umożliwiających dynamiczne starcia dostępne dla wszystkich.

Płynne i spektakularne walki

Demo gry przedstawiające pięć grywalnych postaci: Dariusa, Yasuo, Illaoi, Ekko i Ahri pozwala poznać mechanikę gry. Kombinacje mocy, ataki specjalne i parowania przeplatają się w walce powietrznej i kinetycznej, gdzie niezbędna jest koordynacja między członkami drużyny.

Intuicyjne sterowanie i głębia walki zapewniają szybką i satysfakcjonującą rozgrywkę, pozostawiając jednocześnie miejsce na kreatywność gracza w przypadku spektakularnych sekwencji.

Obiecująca przyszłość

Premiera planowana jest na rok 2025 na PlayStation 5 i Xbox Series Przygotuj się na podjęcie wyzwania i zostań prawdziwym mistrzem wirtualnych aren dzięki nowemu dziełu Riot Games.

Źródło: www.gameinformer.com