2K pracuje nad niezapowiedzianym remake’iem

2K przygotowuje niezapowiedziany remake.

Plotki o remake’u w 2K

Według strony LinkedIn animatora motion Capture, który pracuje w 2K od dwóch i pół roku, studio podobno pracuje nad niezapowiedzianym remakiem.

Wśród gier, których można się spodziewać w życiorysie dewelopera pracującego w 2K Games – jak 2K25 WWE, NBA 2K25, nadchodząca gra Mafia i długo oczekiwany nowy BioShock, żeby wymienić tylko kilka – znajdują się także odniesienia do dwóch niezapowiedzianych gier (w tym tytuł sportowy) i „niezapowiedziany nadchodzący remake”.

Remake, który wywołuje emocje

Chociaż nie jest niczym niezwykłym, że studio z tak bogatym katalogiem remasteruje lub przerabia stare gry na systemy obecnej generacji, wiadomość o „niezapowiedzianym remake’u” bardzo ekscytuje niektórych graczy, zwłaszcza fanów BioShock.

Minęło prawie dziesięć lat od zremasterowania trylogii BioShock i istnieje duże zapotrzebowanie na remake pierwszej gry BioShock, powszechnie uważanej za jedną z najlepszych gier wideo, jakie kiedykolwiek powstały.

Co więcej, 2K to także studio stojące za grami Sida Meiera i Spec-Ops: The Line, kolejnym kultowym klasykiem uwielbianym za fabułę, więc 2K mogło czerpać z kilku gier ze swojej przeszłości. Ciąg dalszy nastąpi !

Nowy projekt Kena Levine’a

Przypominamy, że twórca BioShocka, Ken Levine, nie ukończył jeszcze swojego kolejnego projektu zatytułowanego Judasz. Jednak gra jest coraz bliżej, o czym świadczy jej niedawne pojawienie się w zwiastunach, a teraz panuje szum marketingowy, podczas którego tacy jak gospodarz The Game Awards Geoff Keighley testowali ją już przez kilka godzin.

Na pierwszy rzut oka jest to gra BioShock, z wyjątkiem nazwy, z mocami bojowymi i żywiołami w dziwacznym alternatywnym wszechświecie. I to w zasadzie to, co do tej pory pokazały nam zwiastuny gry.

Źródło: www.eurogamer.net