28 najnowszych gier Nintendo Switch, które musisz mieć

Gry na Switcha, które przegapiłeś

Witamy w części VIII naszej serii „Gry, które przegapiliśmy”. Ponieważ co tydzień wypuszczanych jest wiele gier na Switcha, chcemy wyróżnić wspaniałe tytuły, które umknęły naszej uwadze. Dzięki Waszym licznym sugestiom ta półroczna kolumna osiąga ten cel.

Jak zawsze poprosiliśmy Was o przesłanie nam nominacji do gier na Switcha, które Waszym zdaniem zasługują na wyróżnienie. Poniżej znajdziesz 28 kandydatów.

Dokładamy wszelkich starań, aby co miesiąc recenzować jak najwięcej ciekawych gier wydawanych na Switcha, obejmujących tytuły dowolnej wielkości i gatunku. Jednak bryłki nieuchronnie nam uciekną. Dlatego zawsze jesteśmy otwarci na Twoje sugestie. Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali swoje rekomendacje.

Rygiel

Deadbolt, od twórców Risk of Rain, to zabawna platformówka z łamigłówkami. Poziomy są dobrze zaprojektowane, mechanika jest elastyczna, atmosfera jest niesamowita, a muzyka jest znakomita. To ciekawe wyzwanie, ale każdy problem wynikający z różnych poziomów lub walk zawsze ma alternatywne rozwiązanie.

Skul: Pogromca Bohaterów

W gatunku platformówek roguelike Skul: The Hero Slayer wyróżnia się jako urocza i wyjątkowa gra. Wcielasz się w szkieleta walczącego z armią „bohaterów”, aby ocalić porwanego Króla Demonów, zastępując własną czaszkę innymi znalezionymi po drodze, stając się wieloma postaciami w jednej.

Namioty i drzewa

Tents and Trees to wspaniała gra typu Picross, która wydaje się pozostać niezauważona. Dzięki nieco innym zasadom niż Picross, kojącej muzyce i motywom do odblokowania, ta gra oferuje bardzo satysfakcjonujące doświadczenie w rozwiązywaniu zagadek.

Nieskończoność Podwójnej Gwiazdy

Binarystar Infinity to prosta strzelanka w stylu retro o minimalistycznym stylu, idealna do szybkich sesji grania w podróży. Dzięki autentycznej grafice NES i przystępnej cenie warto spróbować.

Nadchodzi Niko!

Zagraj tutaj. Nadchodzi Niko! dla zrelaksowanej, uroczej i przyjemnej gry. Dzięki słodkiej historii, uroczej estetyce i mnóstwu żab ta gra jest idealna na relaks.

Źródło: www.nintendolife.com