25 nowych gier niezależnych, które warto obejrzeć tego lata

Summer of Gaming IGN trwa w najlepsze i w ramach uroczystości niezależna platforma deweloperska indie.io wkroczyła na scenę wydarzenia IGN Live, aby zaprezentować swoją ofertę nadchodzących gier. Jeśli nie znasz indie.io, być może znasz je jako Freedom Games, wydawcę popularnych tytułów, takich jak Symphony of War, Coromon i Dark Deity. Niedawno ujawnili swoją nową nazwę i rozpoczęli nową erę prezentacją, która zawierała zapowiedzi, zwiastuny i informacje na temat wielu nadchodzących gier. Jeśli nie mogłeś obejrzeć tego na żywo, nie martw się. Mamy szczegółowe informacje na temat wszystkich gier zaprezentowanych podczas pokazu. Wczesny dostęp do Forgotten Seas już dostępny!

Wczesny dostęp do Forgotten Seas już dostępny!

Utknąłeś w Pustki Bermudzkiej; ocean rozciąga się jak okiem sięgnąć, a suchy ląd jest rzadkością. Zbudujesz statek w butelce, a następnie wypuścisz go do oceanu, aby zobaczyć, jak się rozszerza i przekształca w nowy statek gotowy do wypłynięcia na pełne morze. Szukaj nowych lądów, buduj obozy i poluj na skarby – po prostu bądź gotowy, aby bronić swojego statku przed piratami!

Everholm już wkrótce – lista życzeń już teraz

Everholm to minimalistyczna gra RPG z otwartym światem, w której grasz jako Lilly, młoda dziewczyna przeniesiona na uroczą i przytulną wyspę w poszukiwaniu swojej zaginionej siostry. Wkrótce odkryjesz, że w Everholm nie wszystko jest różowe; Wydaje się, że wszyscy na wyspie wiedzą o Lilly i jej wyprawie, ale ona nie pamięta, aby kiedykolwiek wcześniej odwiedziła to miejsce. Założysz posiadłość i spróbujesz odkryć tajemnice mieszkańców wioski, próbując rozwiązać tajemnicę otaczającą tę tajemniczą wyspę. Daj się przenieść do Everholm, grając w wersję demonstracyjną na Steamie.

Lista życzeń Dark Deity 2 jest teraz dostępna

W 2021 roku Dark Deity wprowadziło nową serię turowych strategii RPG inspirowaną klasykami z przeszłości, a Dark Deity 2 ma na celu rozwinięcie fundamentów położonych przez swojego poprzednika. Będziesz dowodził armią bohaterów, aby odeprzeć natarcie najeźdźczego imperium, a twoje decyzje będą kształtować świat, od postaci, które żyją i umierają, po losy całych narodów. Z 20 bohaterami mającymi dostęp do 45 różnorodnych klas, żadna gra nie będzie taka sama.

Źródło: www.ign.com