21 niesamowitych kombinacji tarcz w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – wykorzystaj je już dziś!

21 niesamowitych kombinacji tarcz w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Jeśli grasz w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, być może zastanawiasz się, jak wykorzystać tarczę w bardziej kreatywny sposób. Okazuje się, że istnieje wiele sposobów na połączenie tarczy z innymi przedmiotami, aby uzyskać nowe umiejętności i efekty.

Rakieta, Pajacyk

Połącz urządzenie Zonai Rocket z tarczą i przytrzymaj ZL, aby wzbić się w powietrze, idealne do wspinania się po stromych zboczach, gdy nie ma możliwości wzniesienia się. Tak, przypływ energii jest stosunkowo krótkotrwały, ale mimo wszystko jest to szalona jazda.

Odbijanie bomby

Jeśli chcesz mieć trochę czasu antenowego w dobrym stylu, dlaczego nie połączyć bomby z tarczą? Może to być Kwiat Bomby, Bomba Zegarowa Zonai, w zasadzie wszystko, co się da Bum. Po prostu wykonaj manewr surfowania tarczą i patrz, jak Link leci w niebo bez szwanku.

Wiosenny skok

Podobnie jak w powyższej wskazówce, możesz przymocować sprężynę Zonai do swojej tarczy i odwrócić się do pozycji surfera, aby wzbić się w powietrze. Może cię nie wysłać całkiem tak wysoka jak bomba, ale wydaje zgrabny, cichy dźwięk.

Rejs wózkiem

Co by było, gdyby Link miał deskorolkę? To jest pytanie, na które każdy chce znać odpowiedź, prawda? Cóż, teraz możesz się dowiedzieć! Jeśli połączysz wózek Zonai z tarczą Linka, a następnie uderzisz w zbocza falą z tarczą, będziesz w stanie niszczyć go dłużej i na znacznie trudniejszym terenie, niż jest to zwykle możliwe.

Szaleństwo z wózkiem kopalnianym

Możesz także użyć standardowego wózka kopalnianego, aby uzyskać inny efekt podobny do deskorolki. Problem polega na tym, że wózki kopalniane generalnie nie są tak dostępne w całym Hyrule, jak wózek Zonai, więc nie zawsze najłatwiej jest spotkać się w drodze.

Lód, lód, surfing

Aby uzyskać jeszcze dłuższe surfowanie z tarczą, spróbuj zrobić sobie lodową bryłę (uzyskaną przez wrzucenie lodowego owocu do wody), a następnie uderzyć nią w swoją tarczę. Śliska natura substancji pozwala Linkowi ślizgać się jak niczyja sprawa podczas korzystania z ruchu surfingowego, a nawet możesz ślizgać się tam iz powrotem, aby utrzymać go na dłużej.

Rozdrabnianie sanek

Szczególnie dobre w śnieżnych warunkach, połączenie Sled z tarczą Linka to zgrabny sposób, aby te zjazdy ze wzgórza Hylian były trochę bardziej zabawne.

Cudowne latanie balonem

Jeśli nadal chcesz przeżyć Breath of the Wild na kilka dni przed pojawieniem się całego tego fantazyjnego zestawu Zonai, zawsze możesz przykleić Octo Balloon do swojej tarczy i nacisnąć ZL, aby zobaczyć, jak Link powoli wznosi się w powietrze.

Przestępstwo rudy

Parowanie kamieniem szlachetnym połączonym z twoją tarczą nie spowoduje niczego niezwykłego podczas parowania, ale jeśli poczekasz, aż wróg wykona zamach na ciebie, efekt będzie głośny i wyraźny.

Zrób Przestrzeń Ze Sprężynami

Aby uzyskać pewną odległość między tobą a nadciągającym wrogiem, połącz urządzenie Spring Zonai z tarczą i obserwuj, jak odbijają się od uderzenia. Oprócz tego, że jest wielokrotnego użytku, ten ma dodatkowy efekt przezabawny boing dźwięk, gdy wróg leci do tyłu.

Lustro, Lustro Na… Tarczy?

Przenieś Mirror Shield na bardziej dosłowny poziom, łącząc swoją tarczę z (zgadłeś) Mirror. Oprócz odwracania uwagi wrogów, dając im szansę na uczesanie, ta kombinacja odbija światło słoneczne z góry w oczy wroga, tymczasowo go oślepiając i otwierając na atak.

Jeśli szukasz sposobów na bardziej kreatywne wykorzystanie tarczy w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, nie szukaj dalej. Te 21 kombinacji tarcz pozwolą Ci wykorzystać tę podstawową broń w nowy, ekscytujący sposób.

Źródło: https://www.nintendolife.com/features/21-amazing-shield-fuse-combos-in-zelda-tears-of-the-kingdom.