15 wciągających minut niesamowitej rozgrywki w Super Mario Bros.

Super Mario Bros. Cud: odkryj pierwsze poziomy i bonusy w grze

Rzut oka na rozgrywkę

Dzięki niedawnej transmisji najnowszego Nintendo Direct i demonstracjom rozgrywki podczas ostatnich wydarzeń zaczynamy lepiej widzieć, jak będzie wyglądać Super Mario Bros. Zastanawiać się. Spora część rozgrywki została opublikowana przez Giant Bomb, pokazując kilka pierwszych poziomów, kilka poziomów bonusowych i niektóre efekty „Wonder” w grze.

Film demonstracyjny przedstawia rozgrywkę w trybie współpracy dla czterech graczy, począwszy od pierwszego poziomu Mario Wonder. Bardzo szybko gracze wykorzystują słynny strój słonia z gry, pokazując jednocześnie rozgrywkę z Yoshim jako grywalną postacią – inne postacie nadal mogą dosiadać małego dinozaura i korzystać z niektórych jego ulepszeń podczas jazdy na nim.

Druga część demonstracji przedstawia graczy przechodzących przez jeden z darmowych obszarów gry, w którym gracze mogą wybrać, które poziomy chcą pokonać, zamiast podążać liniową ścieżką. Obejmuje to wyzwanie odznaki – w tym przypadku poziom, który pozwala graczom zdobyć odznakę skakania po ścianie.

Bardziej przyjazny tryb kooperacji

Jeśli znasz poprzednie tytuły Mario 2D, zauważysz, że rozgrywka w trybie współpracy nie jest tak chaotyczna jak w poprzednich grach, dzięki usunięciu większości kolizji graczy, w tym możliwości odbijania się od głowy inny gracz. Chociaż nie wszyscy gracze prawdopodobnie przyjmą tę zmianę, z pewnością sprawia ona, że ​​tryb współpracy w Mario Wonder jest bardziej przyjazny i oparty na współpracy, przy mniejszym ryzyku, że twoi koledzy z drużyny będą w stanie sabotować twoje postępy.

Super Mario Bros. Wonder ukaże się na Nintendo Switch 20 października. Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w tej fantastycznej przygodzie ze znajomymi i doświadczyć wielu poziomów gry oraz efektów „Cudów”.

Źródło: www.gamespot.com