Najkrótsze gry z otwartym światem – lista 12 propozycji

Najkrótsze gry z otwartym światem, które warto wypróbować

To niesamowite uczucie, gdy jesteś całkowicie zanurzony w grze z otwartym światem. Niezależnie od tego, czy jest to rozległy dziki zachód, czy rozległe magiczne światy, jest tak wiele do zbadania i interakcji. W tym roku pojawią się jeszcze bardziej ekscytujące nowe gry, od The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom po Starfield. Ale wskoczenie do nowej gry z otwartym światem często wymaga poświęcenia mnóstwa czasu na jej przepracowanie, a jeśli nie masz 50 godzin na poświęcenie nowego zapisu, warto wiedzieć o krótszych grach z otwartym światem. nie zajmie Ci to zbyt wiele czasu.

Na tej liście zebraliśmy 12 najkrótszych gier z otwartym światem według How Long to Beat, aby pomóc Ci znaleźć coś szybkiego do przejścia. Aby uzupełnić ich główne historie, gry te trwają od nieco ponad godziny do około siedmiu godzin. Oferują również szeroką gamę doświadczeń, od krótkich i słodkich gier niezależnych po gwiezdne, pełne akcji rozszerzenia do gier, które już znasz i kochasz. Zaczynając od najkrótszej gry z otwartym światem na stronie How Long to Beat, oto nasza lista 12 najkrótszych gier z otwartym światem, w które można grać w 2023 roku.

Proteus

Czas na pokonanie: Średnio 1h 20m dla Main Story
Platformy: Dostępne na komputer, PlayStation 3, PlayStation Vita (Uwaga: niestety nie w PS Store)

Jeśli masz godzinę do zabicia i szukasz czegoś prostego do zabicia czasu, nie szukaj dalej niż Proteus. Ta gra wymaga jedynie wędrowania, słuchania dźwięków otaczające