10 najpopularniejszych gier na Nintendo Switch w czerwcu 2024 r.: Luigi’s Mansion 2 HD, Monster Hunter Stories, Shin Megami Tensei V… Jaka jest Twoja ulubiona?

Nintendo Switch: najbardziej oczekiwane gry czerwca 2024 r

Gwiezdne Wojny: Łowcy (4 czerwca)

Gwiezdne Wojny: Łowcy ukaże się na Nintendo Switch w czerwcu tego roku. Darmowa gra online, która zapewnia starcia PvP: wyprawy, której nie mogą przegapić fani uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Smerfy – wiejska impreza (6 czerwca)

Dla tych, którzy tęsknią za naszą małą bandą niebieskich krasnoludków: Smerfy – wiejska impreza nadchodzi na Switcha. Urocza gra 3D, która zachwyci zarówno młodych, jak i starszych fanów tych mitycznych postaci.

Rocket Knight Adventures: Re-Sparked (11 czerwca)

Cofnij się w czasie z Rocket Knight Adventures: Nowa iskra, klasyk, który w czerwcu powróci na Switcha. Na fanów gier akcji w stylu retro czeka ekscytująca przygoda.

Historie łowców potworów (14 czerwca)

Fani serialu Łowca potworów zostanie wypełniony wydaniem Historie łowców potworów na Switchu. Nowa wersja, która obiecuje godziny polowań i epickich zadań.

Shin Megami Tensei V: Zemsta (14 czerwca)

Zanurz się w mrocznym i wciągającym uniwersum serii Shin Megami Tensei z Shin Megami Tensei V: Zemsta. Ostateczna wersja, której nie można przegapić dla fanów japońskich gier RPG.

Dicefolk (20 czerwca)

Dla fanów roguelike’a i taktyk turowych, Kościany wprowadza nowy zwrot w świat gier RPG. Oryginalna przygoda do odkrycia na Switchu w czerwcu.

Super Monkey Ball Banana Rumble (25 czerwca)

Nie ma to jak gra w Super Monkey Ball Banana Rumble zrelaksować się. Zabawna i kolorowa gra, która zapewnia godziny rozrywki dla całej rodziny na Nintendo Switch.

Tchia (27 czerwca)

Wyrusz w magiczną przygodę z Tchia, niezależna gra o nieodpartym uroku. Odkrywaj egzotyczne wyspy i przeżyj wyjątkowe chwile dzięki temu tytułowi, który pojawi się na Switchu w czerwcu.

Luigi’s Mansion 2 HD (27 czerwca)

Słynny łowca duchów powraca Rezydencja Luigiego 2 HD na Switchu. Zremasterowana wersja, która pozwala na ponowne odkrycie tego klasyka z ulepszoną grafiką i nowymi funkcjami w wysokiej rozdzielczości.

Źródło: www.nintendolife.com