10 najlepszych gier Star Wars na Nintendo: końcowy ranking czytelników

Najlepsze gry Star Wars na Nintendo

Aby uczcić „Dzień Gwiezdnych Wojen”, który przypada 4 maja, ponownie publikujemy tę rankingową listę wszystkich gier Star Wars na Switcha i inne konsole Nintendo. W końcu Gwiezdne Wojny tak naprawdę nigdy nie odeszły.

Gwiezdne Wojny: Nowa armia droidów (GBA)

Izometryczna platformówka, której akcja toczy się pomiędzy Atakiem klonów a Zemstą Sithów, w której sterujesz młodym Skywalkerem w tej nieciekawej grze akcji. Mimo to gra wygląda i brzmi przyzwoicie. Poza tym jest nudno, powtarzalnie i bardzo powoli. Anakinie, łamiesz nam serca.

Gwiezdne Wojny: Bitwy o władzę Jedi (GBA)

Dzięki przyzwoitej animacji i dźwiękowi (zwłaszcza biorąc pod uwagę system), Star Wars: Jedi Power Battles wpada w niefortunny schemat przenośnych gier Star Wars. Scenariusz podobny do Nowej Armii Droidów. Niektórzy mogą uznać niekanoniczny kolor miecza świetlnego na okładce Mace’a Windu za niewybaczalny, ale byliśmy zbyt znudzeni, żeby się tym przejmować.

Gwiezdne Wojny: Historie Yody (GBC)

Pomimo nazwy, w Yoda Stories sterujesz Luke’em Skywalkerem w przygodzie z widokiem z góry, w której przecina on węże na pół swoim mieczem świetlnym. Niestety gra to porażka techniczna. Brzydka i nudna, to po prostu zła gra.

Gwiezdne Wojny: Lot Sokoła (GBA)

Flight of the Falcon to jedna z najgorszych gier w historii Gwiezdnych Wojen. Gra Hana Solo i Sokoła Millennium na okładce szkodzi ich dobrej reputacji. „Flight of the Falcon to bardzo zła gra, nie powinieneś w nią grać. »

Kolekcja Star Wars: Battlefront Classic (Switch eShop)

Aspyr wykonał dobrą robotę, remasterując oprawę wizualną tych gier, ale często są one stare, zawierają dużo błędów, a gra online jest nieudana. Smutne przeżycie.

Gwiezdne Wojny: Część II: Atak klonów (GBA)

Gra GBA powiązana z Epizodem II to słaba bijatyka, której brakuje artystycznej jakości innych gier z serii Star Wars. Prymitywna i irytująca gra.

Wniosek

Krótko mówiąc, gry Star Wars na Nintendo oferują różnorodność stylów, ale często rozczarowują pod względem jakości i grywalności. Fani sagi mogą jednak znaleźć w tych adaptacjach gier wideo elementy, które warto docenić, pomimo ich wad.

Źródło: www.nintendolife.com