10 najlepszych gier o superbohaterach wszechczasów


Obecnie kasa jest zdominowana przez komiksy i filmy o superbohaterach Marvela i DC. Niestety, podczas gdy filmy o superbohaterach znacznie się poprawiły w ciągu ostatniej dekady, superbohaterowie nie byli tak potężni w dziedzinie gier wideo. W rzeczywistości, prawie 40 lat po pierwszej grze wideo o superbohaterach, wielu twórców wciąż ma trudności z tworzeniem wartościowych doświadczeń przy użyciu niektórych z największych nazwisk w dzisiejszej branży rozrywkowej.

Chociaż nie wszystkie gry o superbohaterach to monumentalne niewypały, takie jak Superman na Nintendo 64, wiele z nich zapewnia przeciętne, niezapomniane wrażenia. Jednak kilka wybranych, które przeciwstawiają się stereotypowi, by stać się wspaniałymi tytułami, wciąż z sentymentem patrzymy na nie tylko jako świetne gry o superbohaterach, ale także wspaniałe gry wideo same w sobie.

Podczas gdy dzisiejsze filmy o superbohaterach są często chwalone przez krytyków i przedstawiają szeroki wachlarz twarzy, nasza lista najlepszych gier o superbohaterach jest znacznie mniej zróżnicowana, a połowa listy skupia się na dwóch franczyzach. To świadczy o drastycznie różnych poziomach jakości tych gier na przestrzeni lat.

Sprawdź naszą listę 10 najlepszych gier o superbohaterach wszechczasów i koniecznie daj nam znać, jakie są Twoje ulubione w komentarzach poniżej.Źródło : https://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/12/19/the-best-super-hero-games-of-all-time.aspx