10 minut ekskluzywnej nowej rozgrywki Wo Long: Fallen Dynasty – IGN First


Dzięki nadchodzącej grze akcji Team Ninja Wo Long: Fallen Dynasty jako styczniowemu IGN First rok 2023 rozpoczął się na dobre. Jeśli lubisz umierać, to znaczy – ponieważ będziesz to robić często. Przez cały miesiąc spodziewaj się mnóstwa ekskluzywnych relacji z tego nowego Soulsborne opartego na chińskich sztukach walki, opracowanego przez zespół odpowiedzialny za Ninja Gaiden i Nioh.

Po pierwsze, mamy 10 minut ekskluzywnej rozgrywki z Tianzhushan, etapu na początku gry. Piękny krajobraz górski i bujne lasy bambusowe zapierają dech w piersiach, ale z krwiożerczymi wrogami za każdym rogiem, lepiej nie spędzać zbyt dużo czasu na podziwianiu scenerii.

Z przedmiotami ukrytymi na skałach, do których można dotrzeć za pomocą podwójnego skoku i tajnymi przejściami, które można odkryć, ścinając bambusowe drzewa, Tianzhushan jest dobrym przykładem różnorodnej eksploracji Wo Longa.

Nasze wideo debiutuje również rozgrywką Staffa.


Nasze wideo debiutuje również rozgrywką Staffa. Kostur, będący ikoną tradycyjnych chińskich sztuk walki, jest jednym z 13 typów broni białej Wo Longa i szczyci się akrobatycznymi ruchami ciała.

Niesamowite syreny i przerażające tygrysy z wersji demonstracyjnej powróciły, ale nowi wrogowie, w tym gigantyczna małpa i stworzenie podobne do jeża z wirującym atakiem przypominającym Wheelmonk z Nioh, zaskoczyły nas. W przerażającej jaskini powitał nas niespodziewany atak wroga, który wciąż przyprawia nas o koszmary. Sprawdź wideo, aby przekonać się sam!

Wo Long: Fallen Dynasty zostanie wydany 3 marca na PS5/PS4/Xbox Series X|S/Xbox One/PC i będzie dostępny w ramach Xbox Game Pass pierwszego dnia! Spodziewajcie się znacznie więcej nowej zawartości Wo Long w styczniu na IGN.

Esra Krabbe jest redaktorem w IGN Japan.

Źródło : https://www.ign.com/articles/10-minutes-of-exclusive-new-wo-long-fallen-dynasty-gameplay-ign-first