10 lat oczekiwania: emocje związane z mistrzostwami świata Superbike powracają dzięki SBK22


Milestone powraca do serii SBK i to całkiem nowość! Mistrzostwa Świata Superbike są ważną częścią historii Milestone.

Po raz pierwszy pracę nad tytułem rozpoczęliśmy w 1999 roku, kiedy firma miała zaledwie trzy lata, a ta gra była również pierwszym stworzonym „rowerowym” Milestonem.

Trzecia gra z serii, Superbike 2001jest jedną z najsłynniejszych gier rowerowych, jakie kiedykolwiek stworzono i nadal znajduje się w sercach wielu fanów.

Potem wróciliśmy na padok SBK w 2007 roku, kiedy stworzyliśmy SBK-07nowa i bardziej przystępna gra dostępna na konsole szóstej generacji, a następnie SBK-08 dostępne dla 7. generacji.

W 2010, SBK X był wielkim sukcesem i ważnym punktem zwrotnym w historii Kamienia Milowego.

Serię trzymaliśmy do 2012 roku, kiedy to stworzyliśmy Generacja SBKprawdziwy list miłosny od Milestone do Mistrzostw Świata SBK.

Osobiście mam szczególny związek z grami SBK, to one są głównym powodem, dla którego starałem się pracować dla Milestone, kiedy byłem młodym projektantem. Ostatecznie miałem szczęście być głównym projektantem Pokolenia SBK a teraz jeden z twórców naszego nowego tytułu SBK22.

SBK22 ma ducha naszych starych gier SBK z całym know-how Milestone i zaktualizowanymi technologiami, idealną receptą na grę, która naprawdę reprezentuje dzisiejsze Mistrzostwa Świata Superbike i najnowocześniejszą symulację motocyklową. Gra jest wykonana na silniku Unreal Engine i zawiera kilka innowacji technologicznych, takich jak system neuronowej sztucznej inteligencji Milestone, symulacja pogody, wierny system dźwiękowy silnika, charakterystyczny system obsługi Milestone i wiele innych.

SBK22

Ale gry i wyścigi to nie tylko technologia, ludzie są również bazą dla obu i aby wiernie odtworzyć wrażenia z jazdy i doświadczenie bycia prawdziwym motocyklistą Superbike, przeprowadziliśmy wiele pomocnych rozmów z mistrzami prawdziwego sportu, Bautista. , Rea i aktualny mistrz Razgatlioglu. Rowery SBK są oparte na rowerach produkcyjnych, ale zostały opracowane, aby być najlepszymi maszynami wyścigowymi, a in SBK22 nasi gracze będą mogli doświadczyć wszystkich prawdziwych uczuć i zachowań tych wyścigowych bestii.

Mamy swoją filozofię, kiedy podchodzimy do gry; zastosowaliśmy metodę Milestone, która opiera się na wiernym i realistycznym odwzorowaniu prawdziwego sportu, dlatego w SBK22 gracze znajdą dokładne odzwierciedlenie prawdziwych mistrzostw, ze wszystkimi sesjami, takimi jak przed wyścigiem, Tissot Superpole i Tissot Superpole Race, a także z torem, drużynami i nie tylko. Możliwe jest również przeżycie wymagającej kariery, w której gracze tworzą własną historię w mistrzostwach Superbike, zaczynając od dołu, aby ścigać się na sam szczyt, z możliwością stworzenia niezależnego zespołu i wygrania z nim.

SBK22

SBK22 jest dostępny dla każdego typu gracza, ponieważ naszym celem było odtworzenie prawdziwego sportu, dzięki czemu będzie on przyjemny dla każdego gustu. Nasi zapaleni gracze polubią rywalizację na maksymalnym poziomie trudności bez pomocy podczas jazdy, ale może inni fani World Superbike Championship mogą woleć i cieszyć się bardziej umiarkowaną stymulacją, angażując się w epickie bitwy przeciwko swoim bohaterom.

Jesteśmy naprawdę podekscytowani powrotem na padok SBK, nasi fani prosili nas o to od lat i jesteśmy pewni, że będą cieszyć się grą tak samo, jak my ją rozwijaliśmy.

SBK™22

Xbox Live

SBK™22

Kamień milowy


6

39,99 USD

Zasiądź na swoim supermotocyklu i pokaż, na co cię stać, ścigając się w oficjalnym 2022 WorldSBK™. Po dziesięciu latach SBK™ powraca z tytułem bardziej wciągającym i wciągającym niż kiedykolwiek, stworzonym z udziałem prawdziwych jeźdźców, abyś mógł poczuć dreszczyk rywalizacji! WEŹ UDZIAŁ W 2022 WORLDSBK™ Weź udział w oficjalnych mistrzostwach 2022, wybierając spośród 24 zawodników, udowodnij swoją wartość na 12 etapach i wejdź na najwyższy stopień podium. WEEKEND WYŚCIGÓW Chcesz zdobyć pierwsze miejsce w weekend? Zanurz się w trzy dni darmowych treningów, Tissot Superpoles i wyścigów, aby sprawdzić swoje umiejętności i triumfować w ciągle zmieniających się sytuacjach. ROZPOCZNIJ SWOJĄ PODRÓŻ, ABY STAĆ SIĘ NUMEREM 1 Wszystko, czego potrzebujesz, to podpis na prawej przerywanej linii, a będziesz mógł rozpocząć karierę w świecie Superbike: popraw swoją reputację, aby dołączyć do najlepszych zespołów i zatrudniaj profesjonalistów, aby stworzyć doskonały personel który wesprze Cię przez całą drogę na podium! Nie zapomnij o swoim motocyklu: będziesz kontrolować każdy parametr – od zarządzania zawieszeniem po ulepszenia silnika – abyś mógł odnieść sukces w stworzeniu Superbike swoich marzeń. PRAWDZIWE DOŚWIADCZENIE Ruszaj na tory swoim ulubionym motocyklem, zarządzaj poziomem paliwa i dobieraj odpowiednie opony, aby w pełni wykorzystać najtrudniejsze sytuacje. Każdy wybór ma znaczenie, ponieważ będziesz musiał zmierzyć się z konkurencją jeszcze bardziej zaciekłą i nieprzewidywalną dzięki ANNA, neuronowemu systemowi sztucznej inteligencji opartemu na uczeniu maszynowym. TRYB WIELOOSOBOWY Ścigaj się ze znajomymi w Superpole lub prostej sesji wyścigowej w nowym trybie wieloosobowym. Ale nie poprzestawaj na tym! Możesz także ustawić swój rekord życiowy w próbach czasowych, dzięki czemu możesz umieścić swoje imię na szczycie tabeli liderów!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/09/16/a-10-year-wait-the-excitement-of-the-superbike-world-championship-returns-with-sbk22/