Zven dołącza do Dignitas podczas letniego splitu LCS 2024

Zven dołącza do Dignitas w samą porę na letni split LCS 2024. Według raportu Sheep Esports Zven powróci do LCS jako prowadzący AD, w przeciwieństwie do swojej niedawnej zmiany roli, aby grać jako support w splicie w 2023 r. Wraz ze swoim byłym zespołem Cloud9 wygrał wiosenne play-offy LCS 2023 i zakwalifikował się do nich MSI 2023, ale przegrał finały mistrzostw LCS na rzecz NRG, zanim został zastąpiony przez Kima „Berserkera” Min-cheola. Zven jest prawdopodobnie jednym z najlepszych zawodników, jakich kiedykolwiek wyprodukowała Ameryka Północna.

Imponujący dorobek

Zven zdobył cztery tytuły LEC i cztery tytuły LCS, co czyni go jednym z odnoszących największe sukcesy prowadzących AD na scenie Western League of Legends. Duńska legenda jest także rekordzistą pod względem liczby pentakillów w swojej karierze w LCS. Na przestrzeni lat duński gracz reprezentował kilka drużyn e-sportowych, takich jak G2 Esports, SK Gaming Prime, Origen i TSM. Zastąpi Franka „Tomo” Lama w AD carry i będzie chciał wrócić do swoich korzeni.

Nowy początek z Dignitas

Dignitas połączy Zvena z Jonahem „Isles” Rosario, który wcześniej grał jako AD carry w Cloud9 w 2022 r., co ułatwi ich synergię przed rozpoczęciem podziału. Oprócz swojej dolnej linii i duetu Licorice na górnej linii, zespół prawdopodobnie ponownie będzie polegał na eXyu i Dove, aby zapewnić przełomowe występy w lidze. Nadal chcą zdobyć swój pierwszy w historii tytuł LCS, a doświadczenie weteranów będzie odgrywać kluczową rolę w ich sukcesie w nadchodzących miesiącach.

Dot Esports jest wspierany przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej.

Źródło: www.bing.com