Zmienia grę dzięki przeróbce Shyvany – Poznaj nowego mistrza!

Shyvana i Nocturne: nadchodzące aktualizacje grafiki i rozgrywki

Fani League of Legends z niecierpliwością oczekują aktualizacji wizualnej i rozgrywki (VGU) Shyvany w 2025 roku. Jednak inny bohater również stracił tyle samo głosów na rzecz VGU. Gracze mają także nadzieję, że Nocturne otrzyma w przyszłości VGU. Sprawdź wszystkie szczegóły poniżej.

Nocturne: Bohater oczekujący na aktualizację

Nocturne został wydany w League of Legends 15 marca 2011 roku. Jako mistrz wniósł do gry wyjątkową i przerażającą obecność, szybko zyskując sławę dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi gry i możliwości wywierania znaczącego wpływu na mapę za pomocą swoich umiejętności ostatecznych.

Użytkownik Reddita podał dokładne ankiety i wartości procentowe i chociaż Nocturne nie zajął tak wysokiego miejsca w głosach jak Shyvana, należy zauważyć, że był obecny w każdej ankiecie VGU. Niektórzy gracze uważają, że Nocturne potrzebuje jedynie aktualizacji wizualnej, a nie pełnego VGU.

Niektóre elementy zestawu Nocturne’a nadal dobrze przekładają się na obecny skład bohaterów League of Legends, ale brakuje mu też pod wieloma względami. Tak, jego superumiejętność jest przerażająca, a jego zestaw ogólnie przyzwoity, ale społeczność uważa, że ​​Nocturne musi przejrzeć swoją umiejętność pasywną.

Nie tylko to, ale jego grafika jest największym problemem mistrza. Dlatego też duża część społeczności uważa, że ​​mistrz powinien otrzymać jedynie aktualizację wizualną i aktualizację tymczasową, a nie pełne VGU. Nocturne z pewnością zasługuje na aktualizację w nadchodzących miesiącach, biorąc pod uwagę, ile lat ma mistrz i jak niewiele aktualizacji otrzymał.

Którzy inni bohaterowie desperacko potrzebują przeróbek ze strony Riot?

Więcej zawartości League of Legends

Sprawdź najnowsze wiadomości i aktualizacje League of Legends oraz bądź na bieżąco z nadchodzącymi VGU mistrzów.

Źródło: Earlygame.com