Zmiany w dżungli League Of Legends – wszystko, co wiemy do tej pory


Nadchodzą całkiem spore zmiany League of Legends, zgodnie z przedsezonem 2023 2023! Jedna z największych dotyczy decyzji Riot Games o włączeniu „zwierząt z dżungli”. Ponadto wiele innych Dżungla League of Legends nadchodzą zmiany. Obejmuje to zalecenia dotyczące ścieżek i wizualne znaki smyczy. Riot Games ujawniło wiele z tych zmian podczas październikowego wydarzenia przedsezonowego, które zawierało listę aktualizacji. Oczywiście większość z tych poprawek pomoże poprawić pracę zespołową graczy i komunikację. Jednak Riot Games wprowadziło kilka poprawek jakości życia, aby nowi gracze mogli utknąć.

Oczywiście największą zmianą jest Dżungla League of Legends zwierzęta. Pierwotnie Riot Games wprowadziło je w październiku w ramach publicznej wersji beta. W związku z tym niektórzy gracze już bawili się tymi zwierzakami i zapoznali się z kilkoma kolejnymi patchami.

Według Riot Games:

„Dżungla to niebezpieczne miejsce i niebezpiecznie jest iść samemu, więc weź jedno z tych zwierząt dżungli, kupując je w sklepie w grze jako jajko!”

W miarę, jak gracze grają w grę, zwierzaki będą stopniowo ewoluować i rozwijać się. Gdy tylko zostaną w pełni rozwinięte, te zwierzaki nagrodzą gracza wzmocnieniami awatara. Te wzmocnienia przyniosą korzyści graczom, dając im różne umiejętności i zdolności. Obecnie jedynym znanym sposobem pomocy zwierzętom w ewolucji jest zabijanie potworów. Robiąc to, zwierzęta domowe otrzymują „smakołyki”, które pomagają im się rozwijać. Trzy gatunki, o których wiemy, to Noxian Embercat, Ixtali Ixamander i Ionian Cloudleaper.

Czym są zwierzęta z dżungli League of Legends?

Obraz: Gry Riot

Każdy z tych Dżungla League of Legends zwierzaki mają różne zdolności. Po pierwsze, Embercat spowalnia gracza i przyznaje dodatkowe obrażenia każdemu, kto chce walczyć agresywnie. Dla porównania, Ixamander jest bardziej przeznaczony dla graczy, którzy lubią grać jako czołgi. Daje im powolny opór i tarczę, która zależy od twojego zdrowia. Jeśli to nie wystarczy, zapewni również Wytrwałość po złamaniu. Z drugiej strony mamy Cloudleaper, który jest bardziej dla tych, którzy chcą wywierać presję na alejach. Ten zwierzak daje dodatkowe bonusy do ruchu i szybkości.

W filmie dwóch projektantów gier mówiło o tym, że Dżungla League of Legends zwierzęta. Para, Ezra Lynn i Tim Jiang, opowiedziała o nowych zwierzakach i o tym, jak poprawią one rozgrywkę dla wszystkich graczy w dżungli. Według Lynna, grał jako główny w dżungli od sezonu 3. Najwyraźniej uważa, że ​​„dziko zbyt trudno jest nauczyć się dotarcia do punktu, w którym dobrze się bawisz”. Jiang powtórzył to, stwierdzając, że zwierzaki z dżungli zastąpią przedmioty z dżungli. Stwierdził: „widzisz swojego zwierzaka w dżungli, chcesz go nakarmić, chcesz, żeby dorósł i staniesz się potężny”.

Według projektantów,

„Mamy nadzieję, że pod koniec dnia doświadczeni dżunglerzy poczują, że mają coś nowego. Czują, że rola nadal jest dla nich i nowych dżunglerów lub dżunglerów, którzy są nią zainteresowani, ale zawsze byli zepchnięci z tego czy innego powodu, czują, że mogliby podejść i zagrać w tę grę.

LOL Nowa łatka

Wygląda więc na to, że Dżungla League of Legends zwierzęta domowe znacznie wpłyną na grę! Jednak nie tylko te zwierzęta zmienią grę. Ponadto Riot Games wprowadziło nowy wizualny wskaźnik smyczy w nowej łatce. Te znaki pokażą graczom, jak daleko mogą rozciągnąć swoje obozy, zanim wpłyną na ich cierpliwość. W związku z tym każdy dżungler może naprawdę zapewnić fantastyczne przeczyszczenie dżungli, nie martwiąc się o piksele.

Riot Games powiedział:

„Te pierwsze czyste ścieżki zostały określone przez zebranie danych od wysoko wykwalifikowanych dżunglerów na temat ich bohaterów o wysokim poziomie mistrzostwa na całym świecie. Zalecenia dotyczące ścieżek są oparte na tym, które trasy najczęściej prowadziły tych graczy do zwycięstwa i będą aktualizowane w każdej łatce.

Obecnie gra jest w patchu 12.21. Nowa Dżungla League of Legends patch, który jest 12.22, wychodzi 16ten Listopad.

Cześć! Jestem Arvyn i jestem nauczycielem angielskiego z Wielkiej Brytanii. Uczę angielskiego online od ponad 4 lat dla studentów z całego świata iw każdym wieku. Poza pracą jestem wielką fanką czytania, gier wideo i zabawy z moimi uroczymi kotkami. Do zobaczenia!

Źródło : https://comicyears.com/gaming/league-of-legends-jungle-changes-everything-we-know-so-far/