Zmiany i dodatki sezonu 2022 w League of Legends


Riot Games właśnie zakończyło transmisję na żywo i ogłosiło swoje plany dotyczące League of Legends Sezon 2022. Jeśli przegapiłeś transmisję, możesz to sprawdzić tutaj.

Transmisja na żywo rozpoczęła się od filmu zatytułowanego „The Call” z udziałem 2WEI, Louisa Leibfrieda i Eddy Hayes. Film pokazuje wielu bohaterów walczących z wrogami, podczas gdy Ornn pracuje nad Kuźnią. Po filmikach twórcy skupili się na kilku tematach:

Przedsezonowe

Sezon 2022

  • Na sezon 2022 twórcy ujawnili zmiany, które pomogą graczom wyrazić siebie, takie jak przeprojektowane herby rankingowe i granice poziomów.

  • Nowe wyzwania, które przechodzą od Iron do Challenger. Gracze będą mieli również możliwość wyświetlenia dowolnych trzech wyzwań, co będzie małą wizytówką dla wszystkich.

  • Zmiana MMR jest jedną z najlepszych wiadomości, jakie gracze mogą uzyskać tym razem. Teraz LP i MMR są bliżej siebie. Powinno to uniemożliwić MMR przejęcie LP, problem widoczny w ostatnim sezonie.

Skórki i wydarzenia

System wydarzeń zostanie przerobiony, co powinno ułatwić graczom śledzenie ich postępów. Żetony pozostaną takie same i będą mogły zostać wymienione na Barwy i Prestiżowe Skórki. Klejnoty i Punkty Prestiżu są zastępowane przez Mityczną Esencję, ponieważ Ligowe główna rzadka waluta. Dlatego wydaj wszystkie swoje Punkty Prestiżu, zanim zostaną usunięte ze sklepu. Nie bój się utraty klejnotów, ponieważ zostaną one automatycznie zamienione w mityczną esencję.

Każdego roku Mityczny Sklep będzie miał inny motyw przewodni, a w tym roku tematem przewodnim są Popielni Rycerze.

Poza tym bohaterowie, którzy nie przyciągnęli zbyt wiele uwagi, tacy jak Gangplank, Fiddlesticks, Trundle, Rell, Rek’sai, Rell, Oriana i Heimerdinger, wreszcie otrzymają w tym roku nowe skórki.

Więc co myślisz o sezonie 2022? Czy myślisz, że dzięki nowym zmianom i dodatkom twórcy sprawią, że ta gra będzie bardziej zabawna dla graczy?

Źródło : https://www.player.one/league-legends-season-2022-changes-and-new-addition-details-144819