Zgromadzenie Graczy 2024: Wiki League of Legends na Liquipedii

Dołącz do naszej społeczności współpracowników, rejestrując się i logując, aby aktualizować nasze strony. Dołącz także do naszej społeczności twórców #leagueoflegends na naszym Discordzie. Pobierz aplikację Liquipedia na Androida lub iOS, aby nie przegapić swoich ulubionych turniejów, drużyn, zawodników i meczów!

LFL i Mastercard Nexus Tour 2024

League of Legends Nexus Tour powraca w 2024 roku, a drużyny są gotowe do walki o zwycięstwo. Poznaj wszystkie szczegóły wydarzenia, od formatu zawodów po nagrody w grze.

Forma zawodów

Turniej odbywa się w Poitiers i obejmuje etap szwajcarski, po którym następuje bezpośrednia eliminacja. Zespoły rywalizują w intensywnych meczach, aby zakwalifikować się do szansy na wygranie części z kuszącej puli nagród o wartości 10 000 EUR (około 10 851 USD).

Etap szwajcarski składa się z 7 rund z meczami w formacie Bo1. 16 najlepszych drużyn zakwalifikuje się do play-offów, gdzie bezpośrednia faza eliminacyjna w Bo3 wyłoni wielkich zwycięzców.

Dystrybucja i cena

Talent transmisji przeniesie całą akcję z wydarzenia prosto na Twoje ekrany, wraz z ekscytującymi meczami i dogłębną analizą. Pula nagród w wysokości 10 000 EUR (około 10 851 USD) zostanie rozdzielona pomiędzy uczestnikami w zależności od ich wyników, co zapewni dodatkową motywację do dania z siebie wszystkiego.

Wyniki i szczegóły

Sprawdź wyniki play-offów, aby zobaczyć, które drużyny zwyciężyły i zgarnęły do ​​domu nagrody w grze. Zobacz także reprezentacje narodowe różnych krajów i regionów biorące udział w rozgrywkach, podkreślając różnorodność i talent graczy.

Nie przegap akcji z League of Legends Nexus Tour i bądź na bieżąco ze wszystkim, co kochasz w e-sporcie, pobierając aplikację Liquipedia na iOS lub Androida. Nie przegap żadnych szczegółów swoich ulubionych turniejów, drużyn, graczy i meczów!

Źródło: liquipedia.net