Zdobądź emotkę Giga Darius za darmo w League of Legends

Szukasz nowego sposobu komunikowania się z innymi graczami w League of Legends? Rozwiązaniem mogą być emotikony. Te małe, zatwierdzone przez Riot ikony, wprowadzone do gry w 2017 roku, stały się bardzo popularne wśród graczy. A teraz możesz zdobyć zupełnie nową emotkę „Giga Darius”.

Co to jest emotikon?

Emotki to zatwierdzone przez Riot ikony, których gracze mogą używać w grze, aby komunikować się z innymi graczami lub dokuczać im. Nie są one całkowicie darmowe i można je zdobyć albo poprzez system produkcyjny Hextech, albo za Riot Points. Riot regularnie rozdaje jednak emotki za darmo.

Jak zdobyć emotikonę „Giga Darius”?

Emotka „Giga Darius” to ekskluzywna emotka, którą można zdobyć wyłącznie za pośrednictwem Prime Gaming. Aby go zdobyć, musisz najpierw połączyć swoje konto Amazon Prime z kontem Riot Games.

Oto jak połączyć konta Amazon Prime i Riot Games:

1. Przejdź do witryny Prime Gaming.

2. Zaloguj się lub utwórz konto Prime Gaming z aktywną subskrypcją.

3. Znajdź grę, za którą chcesz zdobyć łupy, korzystając z paska wyszukiwania lub przeglądając dostępne opcje.

4. Wybierz League of Legends.

5. Postępuj zgodnie z instrukcjami i wybierz preferowane konto Riot.

6. I gotowe!

Po zakończeniu procesu łączenia będziesz mógł otrzymać emotkę, po prostu logując się na stronie Prime Gaming. Pamiętaj, że emotikonę możesz otrzymać tylko raz na konto. Oprócz emotikony „Giga Darius” gracze posiadający członkostwo Amazon Prime mogą również otrzymać kapsułę Prime Gaming.

Źródło: gameriv.com