Zbliżają się aktualizacje fontann w aktualizacji League of Legends 14.4

League of Legends Sezon 14: Nowe funkcje i główne zmiany

Od premiery 14. sezonu League of Legends zaszły znaczące zmiany, w tym nowy Summoner’s Rift, przebudowany system przedmiotów i zmiany celów.

Renowacja Summoner’s Rift i systemu przedmiotów

W 14. sezonie League of Legends w krótkim czasie od premiery doszło do niezliczonych zmian. Pierwsza aktualizacja sezonu wprowadziła nowy Summoner’s Rift, przebudowany system przedmiotów i znaczące zmiany w celach, ale bez wprowadzenia jakichkolwiek zmian w balansie. Kolejne aktualizacje przyniosły mnóstwo zmian w równowadze różnych aspektów gry. Aktualizacja 14.3 oznaczała rozpoczęcie inauguracyjnego wydarzenia roku League of Legends, Festyn Księżyca 2024, któremu towarzyszy szereg nowych skórek i ulepszeń rozgrywki. Łatka 14.4 wprowadzi istotne zmiany w systemie, a także poprawki balansu, w tym zmiany w mechanice fontann.

Aktualizacja 14.4 League of Legends: Zmiany w fontannach

Regeneracja na sekundę: Zwiększono z 8,4% maksymalnego HP do 10,4% maksymalnego HP.

Zrozumienie zmiany fontanny

Fontanna jest podstawą League of Legends, służąca jako punkt wzmacniający dla graczy i zapewniająca regenerację zdrowia. Gracze odradzają się w fontannie swojej drużyny i mogą uzupełniać swoje zdrowie, pozostając w pobliżu, ale z czasem odnowienia. Wraz ze zbliżającą się zmianą tempo regeneracji zdrowia zostanie przyspieszone, co umożliwi graczom szybszą regenerację zdrowia. Pozwala to graczom na szybszą regenerację podczas obrony swojej bazy przed oblężeniami wroga, ułatwiając szybszy powrót do walki.

Data wydania

Modyfikacja fontanny planowana jest w patchu 14.4, którego premiera zaplanowana jest na czwartek, 22 lutego 2024 roku.

Nasza opinia

Poprawa szybkości leczenia Fontanny w patchu 14.4 to mile widziana zmiana, która może mieć pozytywny wpływ na dynamikę rozgrywki. Umożliwiając szybszą regenerację zdrowia, gracze będą płynniej przechodzić pomiędzy starciami, promując bardziej dynamiczne i wciągające wrażenia z gry na Summoner’s Strzelanina.

Źródło: www.altchar.com