Zawodowy gracz League of Legends, Triple, wypadł z TSM po oskarżeniach o nadużywanie substancji


Triple, weteran środkowej linii League of Legends, który ma grać w drużynie NACL TSM, odpowiedział na serię zarzutów postawionych przez Longa, jego byłą dziewczynę, przyznając się do wielu zarzutów postawionych mu. Od tego czasu TSM rozstał się ze środkowym.

Rok 2022 był trudnym rokiem dla TSM. Pomiędzy kryzysem FTX a ich zespołem NACL, który został skrytykowany za umieszczenie zespołu złożonego głównie z weteranów, ich ostatni czas w przestrzeni League of Legends był pełen kontrowersji.

Teraz będą musieli ponownie zmienić skład NACL. Stephen „Triple” Li został nagle usunięty przez TSM, z bardzo niewielkim kontekstem, dlaczego rozwiązali jego kontrakt.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Jak się okazało, była dziewczyna Triple’a, Long, miała listę zarzutów przeciwko Triple’owi z ich wspólnego czasu, między innymi zarzuty, że groził innym śmiercią, wielokrotnie nadużywał substancji i że zdradzał jej. Odpowiedź Triple’a wyjaśniła, że ​​jako zawodowy gracz League of Legends kilka razy nadużywał nielegalnych substancji.

Środkowy TSM NACL Triple odchodzi po nadużyciu substancji

28 grudnia 2022 roku Long (znana również jako makrýs) wydała oświadczenie o swoim związku z Triple, środkowym zawodnikiem z Australii, który zawodowo gra w League of Legends od 2015 roku.

W swoim zestawie zarzutów szczegółowo opisała swój czas w związku z Triple. Long twierdził, że Triple nadużywał substancji, kiedy zaczęła się z nim spotykać. „Prawie codziennie używał też narkotyków, alkoholu i nikotyny. Mimo to nawiązałem z nim związek”.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Następnie twierdziła, że ​​Triple okłamywał ją w sprawie rzucenia nałogu, co jest powtarzającym się problemem w ich związku. To, wraz z zarzutami, że jego problemy z gniewem utrudniały mu karierę jako profesjonalnego gracza i dobre samopoczucie otaczających go osób, było głównym powodem dlaczego nie są już razem.

Ten dokument zawiera serię wiadomości na Discordzie między nią, Stevenem i innymi zaangażowanymi stronami, jeśli ma to znaczenie. Jej zarzuty obejmują zablokowanie konta Triple’a podczas obozu dla rekrutów w Korei, atakowanie kolegów z drużyny i trenerów po zmianach w składzie, które mu się nie podobały, wysyłanie jej zdjęcia, na którym trzyma broń palną, chęć „jechania z prędkością 200 mil na godzinę na skrzyżowaniu” i zabij 6 osób” oraz nadużywanie alkoholu, Adderallu, molly i kwasu.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Jego powtarzające się nadużywanie substancji, według Longa, spowodowało wiele przypadków, w których Triple stracił kontrolę nad sobą. Jednym z takich wydarzeń jest przyjęcie w jej mieszkaniu.

„Podczas rozłamu zorganizowałam przyjęcie w moim mieszkaniu, na którym wypił tyle, że stracił przytomność na moim łóżku i wszędzie wymiotował. Skończyło się na tym, że musiałam wyrzucić pościel i dostałam ataku paniki, ponieważ naprawdę nie mogłam go obudzić. Musiałem wezwać przyjaciela, aby pomógł mi przenieść go w bezpieczne miejsce, żeby nie zakrztusił się własnymi wymiocinami i mogliśmy posprzątać mieszkanie”.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Long twierdził również, że Triple nadal żywił uczucia do swojej byłej dziewczyny podczas ich związku, uczucia, do których zachęcała go, by stawić im czoło. „Tego wieczoru, kiedy wróciliśmy, powiedział mi, że wciąż może mieć wiele nierozwiązanych uczuć dotyczących swojego poprzedniego związku. Powiedziałem mu, że powinien porozmawiać z dziewczyną, o której mowa, aby wszystko rozwiązać, i byłem przygotowany na koniec naszego związku w tym momencie, mimo że nadal byłem w nim bardzo zakochany.

Według niej doprowadziłoby to do tego, że Triple wróciłby na haju z Molly. „Wyszedł na„ zmianę ubrania ”, a wrócił naćpany Molly i złożył mi wiele fałszywych obietnic, które wtedy bardzo ceniłem”.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Long później dowiedział się, że Triple znów spotyka się ze swoją byłą dziewczyną i że całowali się zgodnie z tym, co jej powiedziano.

To tylko część zarzutów, które postawiła Triple podczas ich wspólnego czasu, tworząc niewiarygodnie dużą sprawę przeciwko profesjonalnemu graczowi ze zrzutami ekranu na poparcie jej twierdzeń. Jednak Long nie chciał, aby kariera Triple’a w League of Legends zakończyła się, nawet po tym wszystkim.

„Kochałam Stephena bardzo, bardzo głęboko i naprawdę nigdy nie chciałam, aby ktokolwiek odniósł taki sukces, jak ja”. Miała ostatnią wiadomość dla Triple na końcu swojego oświadczenia: „Stephen, jeśli z jakiegoś zapomnianego przez Boga powodu to czytasz, proszę, przestań brać narkotyki. Proszę ułożyć sobie życie. Proszę, pomyśl o kimś innym niż o sobie”.

Triple odpowiada na zarzuty i potwierdza nadużywanie substancji

Podczas gdy Triple kwestionował niektóre szczegóły w tym, co Long opublikował, przyznał się do większości tego, co mu zarzucała, i dał pewien wgląd w to, gdzie był emocjonalny podczas wydarzeń, które miały miejsce.

Jego oświadczenie zaczyna się od tego, że Triple mówi o swojej upadającej karierze w NA i psychicznym żniwie, które zebrało go w czasie, gdy był zawodnikiem w regionie. Opowiedział o poświęceniach, których dokonał jako zawodowy gracz, oraz o niektórych emocjonalnych wzlotach i upadkach.

Triple twierdził, że w pewnym momencie „granie i wygrywanie zawodów powoli stało się moim jedynym celem”, co doprowadziło go do powrotu do starych nawyków.

„Gdy sytuacja sezonowa zaczęła się pogarszać, zacząłem wracać do moich nawyków okazjonalnego przyjmowania twardszych substancji – co, jak rozumiem, jest bardzo tymczasowym i niezdrowym sposobem radzenia sobie ze stresem – ale w tamtym czasie zajęło mi to najmniej ilość czasu, aby zapewnić mi najlepszą pozycję, aby być gotowym na następny dzień”.

Poprzez odpowiedźTriple przyznał się do wielu przypadków nadużywania substancji psychoaktywnych (celowych lub przypadkowych), wywoływania długotrwałych ataków paniki w wyniku swoich działań, zdradzania jej i wielu wybuchów gniewu między pobytem w koreańskim obozie rekrutacyjnym a otrzymaniem przetasowane na różnych listach.

Triple wielokrotnie wyrażał ubolewanie z powodu tego, jak traktował Longa w swojej odpowiedzi, jednocześnie przyznając, że całował się ze swoją byłą dziewczyną, kiedy jeszcze z nią nie zerwał.

„Jak wyszczególniono w poście Longa, ta część jest prawdziwa i jestem bardzo rozczarowany sobą, że zrobiłem to przed zerwaniem z Longiem. Zerwałem z nią tamtej nocy i nie wspomniałem o tym szczególe, ponieważ zakładałem, że tylko pogorszyłoby to jej samopoczucie, ale z perspektywy czasu, to była najbardziej lekceważąca rzecz, jaką mogłem zrobić w tej sytuacji, a ona zasługiwała na to, by wiedzieć wszystko . Naprawdę przepraszam, że zachowywałem się tak, jak tego dnia”.

Według Triple, ta była zerwała z nim 10 dni później, ponieważ „czuła się zniesmaczona wszystkim, co się wydarzyło i nie chciała już zajmować się sprawami”.

Jeśli chodzi o wiadomość o chęci „jechania z prędkością 200 mil na godzinę na skrzyżowaniu i zabicia 6 osób”, Triple miał do powiedzenia:

„Część, w której wspomniałem, że chciałem wjechać na skrzyżowanie i zabić 6 osób, była odniesieniem do pobliskiego incydentu, który pojawił się w wiadomościach w tamtym czasie. Nie jestem idolem ani nie chcę odtworzyć tego w żaden sposób i jeśli to jest tego warte, nie miałem fizycznej sprzeczki z graczem. Mój samochód rozpędza się tylko do 120 mil na godzinę i nigdy nie dostałem mandatu za przekroczenie prędkości lub brawurową jazdę”.

Następnie Triple zakwestionował zdjęcie pistoletu w dłoni, które wysłał Longowi, mówiąc: „Zdjęcie, które wysłałem, nie było zdjęciem mojej ręki i fizycznie nie posiadam żadnej broni palnej ani śmiercionośnej broni”. Następnie opublikował dwa zdjęcia swojej dłoni, aby udowodnić swoje twierdzenie.

Pod koniec swojego oświadczenia Triple stwierdził: „Nigdy nie targowałem się ani nie groziłem komuś zdrowiem psychicznym, przedawkowaniem lub samobójstwem, aby dostać to, czego chcę, i jeśli to jest tego warte, jestem czysty od podpisania kontraktu z TSM i nadal będę to robić . Mocno wierzę, że biorąc pod uwagę przeszłość, każdy postęp powinien być celebrowany, a nie odrzucany, i jestem gotów kupić kubki i sikać do nich, aby udowodnić, że zmierzam w tym kierunku.

Następnie stwierdził, że „oferta z ostatniej chwili” TSM była szansą na odkupienie i udowodnienie, że może to zrobić jako zawodowy gracz. Wziął też wyłączną odpowiedzialność za swoje czyny.

„Ostatecznie chcę stwierdzić, że na koniec dnia wszystkie wydarzenia, które miały miejsce, wiążą się ze mną i ponoszę wyłączną odpowiedzialność za każde z nich i chciałbym szczerze przeprosić Longa za wszystkie znęcanie się nad nią. Zasługuje na znacznie więcej”, z notatką końcową, która mówi: „Oto łuk odkupienia 2023”.

Od tego czasu Triple został usunięty przez TSM. Chociaż nie mają ku temu powodu, można bezpiecznie założyć, dlaczego rozwiązali kontrakt tego gracza.

Riot Games nie podjęło jeszcze żadnych działań w celu zakazania Triple’owi przyszłych zawodów w League of Legends, więc w chwili pisania tego tekstu mógł nadal konkurować, gdyby znalazł nowy zespół.

Long wyraziła wdzięczność za miłość i wsparcie otaczających ją osób oraz za to, że nie jest zainteresowana dalszą dyskusją na ten temat.

Istnieje kilka zarzutów postawionych zarówno przez Longa, jak i Triple, na które odpowiedział, które nie są tutaj szczegółowo opisane. Możesz przeczytać oba ich pełne oświadczenia, aby uzyskać dodatkowy kontekst.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b159c3f03b4f39920467dfa0c97d8a&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fleague-of-legends%2Fleague-of-legends-pro-player-triple-dropped-from-tsm-following-substance-abuse-allegations-2020612%2F&c=3657781684035054013&mkt=fr-fr