Zaskakujący mistrz LoL staje się potężną niszową opcją w Nexus Blitz

Nowa sensacja Nexus Blitz: Taric

Nexus Blitz to jeden z najbardziej gorączkowych trybów gry w League of Legends, ale za tym szaleństwem kryje się pewna metoda, jeśli chodzi o budowanie dobrego składu drużyny. Na przykład w patchu 13.22 Taric stał się jednym z najlepszych bohaterów do gry zarówno w dolnej linii, jak i w dżungli, mogąc poszczycić się najwyższym współczynnikiem zwycięstw spośród wszystkich innych bohaterów w tym trybie gry, zgodnie ze zbiorczymi statystykami ligi U.GG.

W dżungli Aspect of the Protector może poszczycić się imponującym współczynnikiem wygranych wynoszącym 57%, podczas gdy w przypadku tradycyjnego wsparcia ma również współczynnik wygranych wynoszący 55%. Jednakże jest on jednym z najrzadziej wybieranych typów w tym trybie gry, częściowo ze względu na jego styl gry zorientowany na wsparcie w porównaniu z innymi bohaterami prowadzącymi.

Zasób w trybie Nexus Blitz

Umiejętności Tarica to niesamowite narzędzia wspierające jego kolegów z drużyny podczas walk drużynowych, a w Nexus Blitz jest mnóstwo starć, z którymi trzeba sobie poradzić. Tryb obejmuje kilka różnych wydarzeń w grze, podczas których gracze walczą z wrogiem w pojedynkach i innych konfrontacjach, dzięki czemu leczenie i tarcze Tarica są jeszcze bardziej przydatne. Jego ostateczna umiejętność zapewnia także nieśmiertelność członkom drużyny zgrupowanym wokół niego, co może być decydującym czynnikiem w decydującej walce drużynowej o zwycięstwie.

Strategiczny wybór

Jednak największym wyzwaniem jest to, czy gracze będą chcieli grać czołgiem o stylu gry bardziej zorientowanym na wsparcie w tak szybkim trybie gry. Koncentrując się na walce, Taric może być doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą wygrać, ale może też być nieco mniej ekscytujący w porównaniu z innymi możliwymi opcjami. Ostatecznie gracze muszą zdecydować, czy chcą podjąć większe ryzyko dla większej ekscytacji, czy też pomóc swoim kolegom z drużyny w zdobywaniu łatwych zwycięstw dzięki potężnym zdolnościom Tarica.

Źródło: www.bing.com