Zarejestruj się już teraz na test alfa 2XKO League of Legends!

Testy League of Legends 2XKO Alpha Lab już otwarte dla rejestracji

Riot Games ogłosiło niedawno, że długo oczekiwany spin-off bijatyki League of Legends, 2XKO, jest już oficjalnie otwarty dla zapisów do testów w Alpha Lab. Ten test rozgrywki zaplanowano na okres od 8 do 19 sierpnia 2024 r. Gracze, którzy chcą jako jedni z pierwszych poznać 2XKO przed jego oficjalną premierą, mogą zarejestrować się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Informacje o testach Alpha Lab

Alpha Lab będzie prowadzone online i jest dostępne wyłącznie dla graczy ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Brazylii, Japonii i Meksyku. Niestety, jeśli nie mieszkasz w żadnym z tych krajów, będziesz musiał poczekać na przyszłe możliwości. Test będzie dostępny na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC.

Aby wziąć udział, zainteresowane osoby będą musiały zarejestrować się za pomocą adresu e-mail i konta Riot. Po rejestracji otrzymają e-mailem ankietę, którą należy wypełnić. Należy pamiętać, że jest to dopiero pierwszy test rozgrywki online i w przyszłości może pojawić się więcej okazji do wzięcia w nim udziału.

O 2XKO

2XKO, wcześniej znany jako Projekt L, to bijatyka 2 na 2, której premiera planowana jest na 2025 rok. W grze występują postacie ze świata Runeterra toczące między sobą ekscytujące bitwy. Niektórzy z potwierdzonych grywalnych bohaterów to Ahri, Darius, Ekko, Jinx, Katarina, Illaoi i Yasuo.

Jeśli pasjonujesz się grami i pragniesz zapuścić się w branży mediów do gier, czeka na Ciebie ekscytująca szansa. Dowiedz się więcej o tej możliwości i wykonaj pierwszy krok w kierunku satysfakcjonującej kariery w branży gier.

Źródło: www.gamerbraves.com