Zapowiedź patcha 12.18 League of Legends przynosi wzmocnienia Nasusa


League of Legends Worlds wreszcie nadchodzi, ponieważ wchodzimy w ostatni cykl patchów, zanim mistrzostwa świata rozpoczną się pod koniec tego miesiąca. Teraz równowaga prowadzi Matt „Phroxzon” Leung-Harrison przeniesiony na Twittera podzielić się tym, czego możemy się spodziewać w ostatniej przed-Światowej łatce z Zapowiedź łatki League of Legends 12.18.

Podczas gdy zeszłoroczne łatki Worlds starały się całkowicie wykorzenić konkurencyjną metę, Riot wydaje się tym razem przyjąć bardziej konserwatywne podejście. „Większość bohaterów otrzymuje tylko małe szturchnięcia”, mówi Phroxzon, „zwłaszcza jeśli podejrzewamy, że ostatnie zmiany zostały przekroczone. Wprowadziliśmy znaczną liczbę zmian od czasu patchów play-off, więc nie chcemy całkowicie zmieniać mety”.

Tym razem wzmocnienia otrzymają tylko Ashe, Lee Sin, Nasus i Thresh. Chociaż nie znamy jeszcze pełnego zakresu zmian, wielu ma nadzieję, że ulubiony przez fanów bohater Nasus będzie nie tylko bardziej opłacalną opcją w rangach LoL – zwłaszcza biorąc pod uwagę jego marny wskaźnik wygranych w tej chwili – ale może zostać zmniejszony w kompozycję LoL Worlds.

Z drugiej strony, Hecarim, Kalista, forma Rhaast Kayna, Lulu, Miss Fortune i Nocturne zostaną osłabieni.

W międzyczasie, pod koniec łatki, Maokai otrzyma zmianę roli, prawdopodobnie przenosząc część swojej mocy w kierunku dżungli, jak przypuszczali niektórzy na głównym subreddicie Maokai.

Wreszcie, Udyr ma ulepszyć swoją ścieżkę budowania, ponieważ Riot najwyraźniej chce odsunąć The Spirit Walker od podstawowej kombinacji Słonecznej Egidy i Demonicznego Uścisku, która czyni go zabójczą, ale niebezpieczną siłą.

Źródło : https://www.theloadout.com/league-of-legends/patch-12-18-preview