Zapowiedź patcha 12.16 League of Legends: wzmocnienia Irelii szokują graczy


Główny projektant gry dla kultowej gry MOBA Riot Games, Matt „Phroxzon” Leung-Harrison, opublikował dzisiaj swoje plany dotyczące League of Legends łatka 12.16. Wprowadza kilka drobnych szczegółów na temat planów zmiany potencjału zestawu Diany, jednocześnie utrzymując, że ta łatka będzie konserwatywna, aby nie zmieniać rzeczy zbyt dramatycznie przed Mistrzostwami.

Zeri ponownie znajduje się w kolumnie nerfów, pozostawiając wielu graczy zdezorientowanych, co do planu szybkiego ADC. Jeden z byłych dyrektorów skomentował pod oryginalną zapowiedzią: „Zrezygnowałem z niej. Nilah za zwycięstwo.

Coś, co wydaje się dość dramatycznie podzielić opinię, to decyzja o wzmocnieniu Irelii. Każdy, kto gra na górnej alei, czuje teraz dreszcz po plecach, gdy walczy z mistrzem jońskich ostrzy, więc wzmocnienie dowolnej części jej zestawu może sprawić, że wielu graczy znajdzie się na liście „trwałych zakazów”.

Ostatnia zmiana nuty wpłynie na Dianę. Chociaż nie widzi ani wzmocnienia, ani osłabienia, jej zestaw jest modyfikowany, aby bardziej skłaniać się do AP. Jej budowa osiłka wymyka się ostatnio nieco spod kontroli, więc odebranie jej części wytrzymałości podczas zwiększania obrażeń powinno zwiększyć poziom umiejętności, aby skutecznie nią grać.

LEAGUE OF LEGENDS PATCH 12.16: WCZESNE UWAGI

Pełna lista planowanych zmian, zgodnie z Post Matta Leung-Harrison:

Wzmocnienia bohaterów

  • Tristana
  • Zoe
  • Irelia
  • Caitlyn
  • Kai’sa
  • Jayce
  • Włodzimierz
  • Malphite

Bohaterowie nerfy

Zmiany bohaterów

Premie systemowe

Zrozumiałe jest, że Riot chciałby ograniczyć zmiany do minimum przed tak dużym wydarzeniem, jakim są Mistrzostwa – zbyt mocne kołysanie łodzią w tym momencie byłoby szkodliwe dla uczciwości zawodów. Jako miłośniczka Zoe nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co dla niej zaplanowali, chociaż te zmiany Irelii z pewnością powodują, że mój żołądek jest splątany.

Wciąż czekamy na pełną listę zmian, więc dlaczego nie sprawdzić, jak wygląda obecny krajobraz z Patch do League of Legends 12.15 podsumować, a przy okazji zrób sobie przysługę i na koniec sprawdź ile wydałeś w League of Legends.

Źródło : https://www.pcgamesn.com/league-of-legends/patch-12-16-preview