Skarner z League of Legends – przeprojektowanie wkrótce

Skarner z League of Legends otrzyma przeprojektowanie

W ostatnich wiadomościach z League of Legends dowiedzieliśmy się, że Skarner, jeden z najstarszych bohaterów, otrzymał kolejną aktualizację rozgrywki i oprawy wizualnej. W lutym 2022 r. Riot Games przeprowadziło ankietę wśród graczy, aby pomóc określić, któremu bohaterowi powinni następnie poddać się zabiegowi spa. Skarner otrzymał najwięcej głosów i został wybrany na kolejnego mistrza do przeróbki.

Kim jest Skarner?

Wydany 9 sierpnia 2011 r., Skarner polega głównie na swoich iglicach i jest jednym z najrzadziej granych bohaterów dżungli w MOBA. Chociaż w przeszłości bohater otrzymywał drobne aktualizacje, meta zmieniała się przez lata, a poprawki nie wystarczą, aby był odpowiedni dla graczy z Konta LoL’a.

Co można oczekiwać od przeróbki Skarnera?

Chociaż Riot Games nie ujawnił jeszcze szczegółów dotyczących przerobionych umiejętności Skarnera w League of Legends, wiadomo, że jego superumiejętność – Impale – pozostanie. Deweloperzy mają kilka opcji dotyczących sposobu, w jaki chcą zająć się wizualnym aspektem Skarnera. Jednym z wariantów jest dodanie więcej fantastycznych elementów do jego ramy ciała, aby przypominał skorpiona ze skrzydłami. Inną opcją jest ponowne uruchomienie The Crystal Vanguard, co może potencjalnie oznaczać, że Skarner stałby się gatunkiem zupełnie innym niż to, co jest znane w oryginalnej tradycji.

Kiedy odbędzie się premiera przeróbki?

Mimo że Skarner wygrał ankietę VGU sezonu 12 League of Legends, gracze posiadający konta LoL najprawdopodobniej będą musieli poczekać do 2023 roku na przeróbkę The Crystal Vanguard.

Źródło: Adventure Gamers.