Skarner w League of Legends dostanie reworka w 2023 roku – szczegóły tutaj

League of Legends: Skarner dostanie reworka w 2023 roku

Skarner – jedna z najstarszych postaci w grze League of Legends – otrzyma reworka w 2023 roku. Riot Games – producent gry – ogłosił wyniki ankiety przeprowadzonej w lutym 2022 roku, z której wynikało, że większość graczy chce, aby Skarner otrzymał aktualizację rozgrywki i oprawy wizualnej. Skarner jest jednym z najrzadziej granych bohaterów dżungli w MOBA i jego zestaw umiejętności jest przestarzały, co powoduje, że ledwo udaje się go wybrać w profesjonalnej grze i kolejce solo.

Co można się spodziewać?

Chociaż Riot Games nie ujawnił jeszcze szczegółów dotyczących przerobionych umiejętności Skarnera, producent potwierdził, że chce zachować jego superumiejętność, podczas gdy odbudują resztę bohatera od podstaw. Skarner prawdopodobnie nadal będzie przebywał w dżungli z tą samą szybkością, z której jest znany, a nadal będzie mistrzem czołgów w MOBA. Istnieją różne grafiki koncepcyjne dotyczące wizualnego aspektu Skarnera, ale na razie nie wiadomo, którą z nich Riot Games wybierze.

Data wydania

Gracze posiadający konta LoL najprawdopodobniej będą musieli poczekać do 2023 roku na przeróbkę The Crystal Vanguard. Biorąc pod uwagę, że ukończenie tych projektów zwykle zajmuje około roku, możemy spodziewać się premiery sezonu 13, jeśli nie wystąpią żadne opóźnienia.

Źródło: Adventure Gamers.