Rework Skarnera w League of Legends – co się zmieni? – Adventure Gamers

Skarner z League of Legends dostanie rework

Po głosowaniu społeczności na początku 2022 roku, Skarner z League of Legends został wybrany na kolejnego bohatera, który otrzyma przeróbkę w grze. Jego zestaw umiejętności jest przestarzały, co powoduje, że ledwo udaje się go wybrać w profesjonalnej grze i kolejce solo.

Chociaż w przeszłości bohater otrzymywał drobne aktualizacje, meta zmieniała się przez lata, a poprawki nie wystarczą, aby był odpowiedni dla graczy z Konta LoL’a. Skarner jest jednym z najrzadziej granych bohaterów dżungli w MOBA.

Gracze chcą zmian, a Riot Games przeprowadził ankietę, aby pomóc określić, któremu bohaterowi powinni następnie poddać się zabiegowi spa. Społeczność wybrała Skarnera, który otrzymał 33,4% głosów w ankiecie.

Co się zmieni?

Istnieje wstępna grafika koncepcyjna, na którą możemy spojrzeć, która została opublikowana kilka miesięcy temu przez programistę z Riot Games. Deweloper ma kilka opcji dotyczących sposobu, w jaki chce zająć się wizualnym aspektem Skarnera.

Jeden szkic pokazuje, że Riot Games może zachować stary projekt Skarnera i dodać więcej fantastycznych elementów do jego ramy ciała. Inną opcją, o której pomyślało Riot Games, jest ponowne uruchomienie The Crystal Vanguard.

Riot Games nie ujawnił jeszcze szczegółów dotyczących przerobionych umiejętności Skarnera w League of Legends. Przynajmniej podkreślili kierunki, które chcą obrać dla The Crystal Vanguard. Spoiler graficzny: legendarny Impale — superumiejętność Skarnera — już tu zostanie. Reszta otrzymuje świeżą warstwę farby, w tym Kryształowe Iglice, z których znany jest mistrz.

Data wydania

Mimo że Skarner wygrał ankietę VGU sezonu 12 League of Legends, gracze posiadający konta LoL najprawdopodobniej będą musieli poczekać do 2023 roku na przeróbkę The Crystal Vanguard.

Biorąc pod uwagę, że ukończenie tych projektów zwykle zajmuje około roku, możemy spodziewać się premiery sezonu 13, jeśli nie wystąpią żadne opóźnienia. Jeśli chcesz być jednym z pierwszych, którzy wypróbują przeróbkę, możesz zdobyć dla siebie Konto PBE, aby zyskać ekskluzywną nadwyżkę aktualizacji i nowych skórek, zanim trafią one na oficjalne serwery.

To jest post opublikowany, co oznacza, że zawarte w nim opinie odzwierciedlają opinie autora, a nie Adventure Gamers. Naszą zasadą jest, że nigdy nie można dodawać recenzji gier.

Źródło: Adventure Gamers.