Zapowiedź finału Mistrzostw League of Legends 2023

Ćwierćfinały Mistrzostw 2023: Bilibili Gaming przeciwko Gen.G

Mecz zapowiada się na zacięty podczas ćwierćfinału Mistrzostw 2023, a stawka dla Bilibili Gaming i Gen.G. Obie drużyny wyróżniły się, docierając do tego kluczowego etapu zawodów i każda z nich ma aspiracje, aby osiągnąć ten wyczyn.

Weibo Gaming: historyczny przełom

Weibo Gaming po raz pierwszy w swojej historii udało się dotrzeć do finału. Chociaż uważano, że przeszli łatwiejszą drogę, unikając drużyn LPL aż do półfinału, ich determinacja i talent popchnęły ich do tego decydującego etapu zawodów. Posiadanie w drużynie dwóch byłych mistrzów świata, Kanga „TheShy” Seung-lok i Liu „Crisp” Qing-Song, daje im cenne doświadczenie.

T1: moc wieczysta

T1 to niekwestionowana potęga, jeśli chodzi o dotarcie do finału mistrzostw. Ich historia mówi sama za siebie, co potwierdza niezwykły występ w poprzednich edycjach. Wszystkie oczy zwrócone są na Lee „Fakera” Sang-hyeoka, który zamierza zdobyć swój czwarty tytuł mistrza świata. Ich droga do finału była pełna wyzwań, ale determinacja i talent zaprowadziły ich tak daleko.

Epicki finał w zasięgu wzroku

Kto zdobędzie upragniony tytuł Mistrzostw Świata 2023? Czy Weibo Gaming stworzy ostatnią niespodziankę na zakończenie ich podróży do Kopciuszka? A może T1 dokona historycznego wyczynu, który doprowadzi do bajkowego zakończenia dla Fakera? Emocje sięgają zenitu i wszystko rozstrzygnie się podczas finału w niedzielę, 19 listopada. Nie przegap wydarzenia i śledź je na lolesports.com

Źródło: blogoflegends.com