Zapomniany gracz z górnej alei robi furorę na środkowej linii przed 14. sezonem LoL

Bohater górnej linii, który zyskuje popularność na środkowej linii w 14. sezonie League of Legends

Były mistrz górnej alei powstał z popiołów jako wybór środkowej linii w samą porę na 14. sezon League of Legends. Statystyki Singeda wzrosły w grudniu i według strony statystycznej op.gg był on jednym z najsilniejszych typów na środkowej alei w ciągu ostatniego miesiąca. Może poszczycić się jednymi z najwyższych wskaźników wygranych, od Brązu do Diamentu, z imponującymi średnimi wskaźnikami KDA. Nie widujesz tego często, ale nie lekceważ tego.

Jest wyborem niszowym i jego średni wskaźnik banów wynosi mniej niż jeden procent, ale jego statystyki pokazują, jak silny może być, gdy zostanie wybrany w odpowiedniej sytuacji. Ponieważ nie jest często wybierany, łatwo jest zaskoczyć przeciwników. Główny gracz Singeda wyjaśnił, że woli grać mistrzem na środkowej linii, ponieważ stracił skuteczność na górnej linii z powodu osłabienia Teleportacji. „To szczególnie wpłynęło na Singeda na górze, ponieważ był jednym z najlepszych bohaterów do flanki z TP i zrujnowało jego zdolność do atakowania totemów bazy wroga po egzekucji” – powiedział gracz na Reddicie. „Nadal można grać na górnej linii, ale nie ma to już prawdziwego wpływu. » Ponieważ bohater jest szczególnie silny w roamingu, wybranie go na środkowej linii ma sens, szczególnie przeciwko środkowym graczom krótkiego zasięgu, którzy są obecnie na szczycie meta, zgodnie z op.gg. Tak jest w przypadku Sylasa, Katariny i Akali.

Ogólna meta ulegnie zmianie wraz z premierą sezonu 14 10 stycznia. Wcześniej jednak możesz zdobyć dodatkowe LP wybierając Singed.

Źródło: www.bing.com