Zakłady LoL Worlds 2023: wszystkie szczegóły dotyczące rywalizacji

Zanurz się w świecie zakładów League of Legends dzięki Rivalry

Najważniejsze wydarzenia League of Legends na wyciągnięcie ręki

Dzięki Rivalry możesz obstawiać wszystkie najważniejsze profesjonalne wydarzenia League of Legends, takie jak LPL, LCK, LCS, LEC, a zwłaszcza LoL Worlds. LoL World Championship, czyli Worlds LoL, to szczyt profesjonalnego e-sportu League of Legends, z największą pulą nagród, jaką kiedykolwiek widziano w turniejach LoL S-Tier, obecnie wynoszącą 2,25 miliona dolarów! LoL Worlds 2023 odbędą się w Korei Południowej w DWÓCH lokalizacjach: Busan i Seul, gdzie będą rywalizować 22 najlepsze drużyny LoL. Specjalnie dla LoL Worlds oferujemy wiele otwartych rynków zakładów, takich jak: nasze identyczne w branży kombinacje gier, zwycięzca meczu, zwycięzca mapy, handicapy, cele w grze, czas trwania mapy i inne, dzięki czemu możesz zanurzyć się w świecie Zakłady LoL Worlds!

Niezrównane wrażenia z gier online

W Rivalry obstawianie e-sportów online odbywa się jak nigdzie indziej:

  • Absolutne bezpieczeństwo: Jesteśmy witryną w pełni licencjonowaną i regulowaną przez Komisję Nadzoru ds. Hazardu na Wyspie Man. Wszystkie zakłady są prawnie wiążące.
  • Przestrzegane prawodawstwo: Jako w pełni licencjonowany i regulowany bukmacher, działamy w 100% zgodnie z prawem. Wszystkie zakłady tutaj są w 100% legalne.
  • Dogłębne rynki: W przeciwieństwie do większości platform oferujących podstawowe zakłady LoL, my specjalizujemy się w zakładach online na gry wideo, w tym League of Legends. Oznacza to więcej opcji zakładów, dodatkowe turnieje online LoL i większe szanse na wygraną pieniędzy.

Akademia Rywalizacji, gdzie znajdziesz porady ekspertów

Dopiero zaczynasz przygodę z zakładami e-sportowymi? Nie martw się, nasza Akademia Rywalizacji jest tu dla Ciebie:.

  • Kurs online : Zarejestruj się i zacznij zarabiać więcej pieniędzy, biorąc udział w kursach bukmacherskich League of Legends od początkującego do zaawansowanego.

Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się z nami skontaktować za pośrednictwem naszego całodobowego czatu na żywo.

Źródło: www.rivalry.com