Zagraj w Project L, bijatykę Riot League of Legends, na Mistrzostwach Fan Fest 2023.

Czy jesteś fanem e-sportu League of Legends i nie możesz się doczekać premiery nowej bijatyki opartej na League of Legends, Project L? Cóż, masz szczęście! Riot Games zaplanowało Fan Fest w Korei Południowej, podczas którego będzie można obejrzeć podgląd długo oczekiwanej gry.

Grywalne demo podczas Fan Fest

Od 16 do 19 listopada podczas Fan Fest poprzedzającego finały Mistrzostw Świata fani League of Legends będą mogli nie tylko cieszyć się działaniami PR i ekskluzywnymi gadżetami, ale także będą mogli przetestować grę Project L. Dostępne demo będzie zawierać cztery grywalne postacie: Ahri, Ekko, Darius i Yasuo.

Pozytywne opinie od profesjonalnych graczy

Przez cały 2023 rok fani League of Legends otrzymywali coraz więcej informacji na temat Projektu L. Zespół tworzący grę zaczął drażnić projekt w mediach społecznościowych i za pośrednictwem influencerów. Zaprosili nawet profesjonalnych graczy zajmujących się bijatykami, aby przetestowali grę i podzielili się swoimi przemyśleniami.

Gra zebrała entuzjastyczne recenzje od profesjonalistów, którzy chwalili mechanikę rozgrywki i nostalgiczny klimat. Profesjonalista Super Smash Melee William „Leffen” Hjelte porównał nawet tę grę do Marvel vs. Capcom 3 i oświadczył, że dostosuje swój harmonogram rywalizacji w zależności od premiery.

Piąty tytuł od Riot Games

Niewiele ujawniono na temat daty i harmonogramu premiery gry. Poza rozgrywką jedyną informacją, która wyciekła na temat tytułu, jest port konsoli.

Project L będzie piątym tytułem opracowanym przez Riot Games i czwartym, w którym pojawią się postacie z League of Legends. W Teamfight Tactics, Legends of Runeterra i Wild Rift występują bohaterowie ze świata Riot, podczas gdy gra FPS dewelopera, Valorant, zawiera wyłącznie oryginalne postacie.

Niestety nie ujawniono zbyt wiele informacji na temat daty premiery ani harmonogramu gry. Poza samym gameplayem, jedyne informacje, które wyciekły, dotyczą wersji konsolowej gry. Bez wątpienia będziemy musieli poczekać trochę dłużej, zanim będziemy mogli całkowicie ingerować w świat Projektu L.

Źródło: www.dexerto.com