Yuumi z League of Legends wreszcie doczeka się przeróbki w 2023 roku


Yuumi była zagrożeniem na Summoner’s Rift: może wyglądać słodko i uroczo, ale jej przeciwnicy zwykle nie mają piekielnej szansy na zwycięstwo. (Zdjęcie: Gry Riot)

Kot wyszedł z worka: Yuumi, prawdopodobnie najbardziej znienawidzona bohaterka w historii Liga Legend (Kupa śmiechu)w końcu otrzyma przeróbkę w 2023 roku.

Magiczny polerować Cat zyskała reputację jednego z najbardziej frustrujących bohaterów w grze ze względu na to, że nie można jej obrać za cel, niezwykle irytujące nękanie oraz jej silne tarcze i leczenie, które często sprawiają, że czuje się bardziej jak wzmocniona niż bohaterka w grze.

Ta frustracja podsyciła nawet graczy, zarówno profesjonalistów, jak i zwykłych graczy, do poproszenia dewelopera Riot Games o „Usunięcie Yuumi” dwa lata temu, a gracze nawet pytali, dlaczego Magical Cat jest „mistrzem bez mózgu, w którego mógłby grać nawet prawdziwy kot”.

Zgodnie z najnowszym postem na blogu Riot, chcieli „przerobić Yuumi, aby była łatwą do nauczenia się zaklinaczką, której celem jest ochrona i wzmacnianie jej sojuszników”.

Oznacza to, że skupimy się na tym, jak może pomóc sojusznikom we wcześniejszej fazie gry, wymieniając trochę obrażeń i kontroli tłumu na lepszą obronę.

Niestety, twórcy potwierdzili również, że Yuumi będzie nadal przywiązywać się do innych bohaterów, ponieważ „niezbędne jest, aby służyła swoim obecnym graczom i graczom uczącym się gry”.

Twórcy chcą powiązać sukces Yuumi z wygraną w alei, „ułatwiając unikanie jej umiejętności” i zrównoważyć ją, zmniejszając jej moc na bardzo mobilnych bohaterach.

Jak dobry był Yuumi w 2022 roku?

Yuumi była jedną z najbardziej frustrujących bohaterek do tego stopnia, że ​​gracze prosili ją o usunięcie z gry.  (Zdjęcie: Gry Riot)

Yuumi była jedną z najbardziej frustrujących bohaterek do tego stopnia, że ​​gracze prosili ją o usunięcie z gry. (Zdjęcie: Gry Riot)

Podczas gdy Yuumi jest obecnie klasyfikowana tylko jako bohaterka poziomu 4 na op.gg, ze współczynnikiem wygranych na poziomie 46,94%, ma najwyższy wskaźnik banów wśród bohaterów wsparcia, wynoszący 33,47%.

Wśród zawodowców i czołowych graczy zdolność Yuumi do przeskakiwania między sojusznikami była wielokrotnie nadużywana i wykorzystywana do utrzymywania bohaterów przy życiu i dużej mobilności, co czyni ją niezwykle popularną na Mistrzostwach 2021 i 2022.

We wszystkich regionach Yuumi znajdowała się w pierwszej dziesiątce najczęściej wybieranych wspierających w grach rywalizacyjnych, zwłaszcza latem, kiedy Yuumi całkiem dobrze zsynchronizowała się z obezwładnioną, przerobioną Sivir. Była też piątą najczęściej wybieraną mistrzynią na Mistrzostwach 2022, ze współczynnikiem zwycięstw na poziomie 59,5%.

Będziemy jednak musieli radzić sobie z jej wybrykami jeszcze trochę dłużej, ponieważ twórcy wspomnieli, że przeróbka jest na wczesnym etapie.

Jednak zespół programistów obiecał zaktualizować graczy o więcej informacji na temat tego, czego mogą się spodziewać po nowym roku.

Anna jest niezależną pisarką i fotografką. Jest miłośniczką gier RPG i platformówek oraz maniakiem League of Legends. Jest także entuzjastką jedzenia, która uwielbia dobrą filiżankę czarnej kawy.

Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji League of Legends, odwiedź stronę https://sg.yahoo.com/topics/league-of-legends/

Więcej aktualności z gier znajdziesz na stronie https://yhoo.it/YahooGamingSEA. Śledź nas również dalej Świergotjak i nasze Kanał o grach na YouTubei sprawdź Yahoo Esports w Azji Południowo-Wschodniej Strona na Facebooku!Źródło : https://sg.news.yahoo.com/yuumi-the-most-hated-champion-in-league-of-legends-will-finally-get-a-rework-in-2023-041741477.html