Youtuber PewDiePie jest niezwykle zaskoczony tym, co zmieniło się w League of Legends


PewDiePie powiedział, że wcześniej błędnie oceniał League of Legends, dopóki nie zobaczył sukcesu tej gry na własne oczy.

Felix Arvid Ulf Kjellbergm, lepiej znany jako PewDiePie, jest jedną z najbardziej wpływowych osób w społeczeństwie, a także znajduje się w czołówce najbardziej znanych Youtuberów na świecie. Posiadając ponad 111 milionów subskrybentów i ponad 28,5 miliarda wyświetleń na swoim kanale YouTube, można powiedzieć, że PewDiePie jest obrazem, do którego każdy youtuber chce dążyć.

PewDiePie rozpakowuje nagrodę 100 milionów subskrybentów YouTube

Powrót do filmu na Youtube zatytułowanego „Gry, które zdefiniowały mnie dorastając”. W tym filmie PewDiePie miał okazję opowiedzieć o swoim dzieciństwie, a także opowiedzieć publiczności o grach, w które grał w tym czasie.

W filmie PewDiePie wspomina również, że bardzo kocha grę DOTA, gdy jest z nią przez długi czas. Jeśli chodzi o League of Legends, PewDiePie podzielił się, że początkowo nie sądził, że gra może odnieść taki sukces, jak jest teraz. Kiedyś, kiedy po raz pierwszy usłyszałem o League of Legends, PewDiePie i jego przyjaciele powiedzieli: „Ta gra nie będzie w stanie przyciągnąć wielu graczy”.

League of Legends istnieje od prawie 13 lat, długi proces rozwoju i ta gra MOBA przyciągnęła niezliczoną liczbę graczy. Ponadto duże i małe turnieje League of Legends odbywają się nieprzerwanie, są nawet turnieje międzynarodowe, takie jak Mistrzostwa czy MSI. Według activeplayer.io w zeszłym miesiącu League of Legends ma ponad 150 milionów kont online i około 13 milionów graczy dziennie.

Po wielu latach rozwoju League of Legends jest teraz jedną z najbardziej lubianych gier na świecie

Patrząc na wpływ, League of Legends rozwinęło się i stało się najlepszą na świecie grą MOBA z 10-krotnie większą liczbą graczy miesięcznie niż sąsiednia rywalka Dota 2. Według statystyk QQ na platformie Huya. , moment koronacji EDward Gaming przyciągnął jednocześnie 250 milionów widzów – rekordowa liczba dla każdej gry e-sportowej. Obecnie nikt nie może zaprzeczyć atrakcyjności meczów na arenie Summoner’s Rift i rozmachu wpływów tej gry na całym świecie.

PewDiePie podzielił się, że mylił się co do League of Legends, kiedy nazwał tę grę „śmieciami”

Wyciągnąć wniosek:

Nie tylko PewDiePie, League of Legends zaprzeczyło wcześniejszym błędnym wyobrażeniom, kiedy dopiero się narodziło. Gra MOBA od Riot Games ogromnie się rozwinęła i w przyszłości przyciągnie więcej graczy. Jednak twórcy League of Legends muszą bardziej niż wcześniej słuchać opinii graczy na temat jakości gry, aby stworzyć świetną grę, w której każdy otrzyma doskonałe wrażenia podczas walki na polu bitwy. Arena Summoner’s Rift.

Zobacz też: League of Legends: G2 Jankos plasuje drużyny na Mistrzostwach 2022, GAM jest na poziomie G2 i DRX, LPL i LCK pozostają na szczycieŹródło : https://otakuz.net/youtuber-pewdiepie-is-extremely-surprised-by-what-league-of-legends-has-changed.oz