Xbox Game Pass na PC zapewnia nowe korzyści w grach takich jak Valorant, League of Legends i nie tylko


Xbox PC Game Pass ma całkiem solidne partnerstwo Zamieszki Gry, dające graczom dostęp do wielu bonusów i ulepszeń. Te bonusy są dostępne w grach zarówno na PC, jak i urządzeniach mobilnych, takich jak Valorant, League of Legends, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics i Legends of Runeterra.

  • Waleczny – Odblokowani wszyscy agenci, 20% premia do PD do przepustki bojowej, przepustki wydarzenia i wszystkich kontraktów. (PC)
  • Liga Legend – Odblokowano wszystkich czempionów, 20% premii do PD. (PC)
  • Taktyka walki drużynowej – Odblokowane 1 gwiazdkowe rzadkie małe legendy, 3 skórki areny + 1 rotacyjna skórka areny miesięcznie, począwszy od kwietnia 2023 r.
  • League of Legends: Wild Rift – Odblokowano wszystkich bohaterów, 20% premii do PD.
  • Legendy Runeterry – Wszystkie karty w Zestawie Podstaw odblokowane.

Aby otrzymać te bonusy, po prostu zagraj w grę za pośrednictwem aplikacji Xbox Game Pass na komputerze PC, którą można pobrać ze sklepu Microsoft Store. Obecnie Game Pass można kupić w cenie 349 Rs miesięcznie. Dodatkowo, jeśli jesteś nowym subskrybentem, pierwszy miesiąc otrzymasz za 50 Rs.

Przeczytaj także: High on Life to największa premiera Xbox Game Pass w 2022 roku

Xbox Game Pass na PC wygląda teraz na całkiem solidną ofertę

Xbox Game Pass na PC był jednym z integralnych elementów sukcesu Microsoftu podczas tej konkretnej generacji konsol. Zamiast koncentrować się na zwiększaniu atrakcyjności pojedynczej platformy, Xbox zdecydował się zmaksymalizować liczbę odbiorców, udostępniając swoje gry i usługi na dowolnej możliwej platformie.

Game Pass na PC odegrał ogromną rolę w przyciąganiu nowych subskrybentów platformy i utrzymywaniu ich w kontakcie z kilkoma wspaniałymi ofertami, w tym wspaniałymi nadchodzącymi wydaniami. To wieloplatformowe podejście wydaje się być sprytnym posunięciem, ponieważ Sony i PlayStation zaczęły zaznaczać swoją obecność na PC.

Podążając za Microsoftem, PlayStation wydało wiele ekskluzywnych gier na PC, w tym Death Stranding, Horizon Zero Dawn, Days Gone i God of War. Xbox obniżył ekskluzywność konsoli do absolutnego minimum, a tylko kilka wydań zostało zablokowanych dla serii X / S.

Wśród tych tytułów jest Starfield, która jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier wszechczasów i jest pozycjonowana jako główny sprzedawca systemów dla konsoli Xbox. To, czy gra będzie dobrze działać komercyjnie, czy krytycznie, dopiero się okaże, ale wydaje się, że Xbox mocno stawia na Bethesdę.

Mimo że niektóre gry mogą nie trafić na PC, Game Pass na PC to solidna oferta dla graczy i jedna z najbardziej wartościowych propozycji w branży. Usługi takie jak Ubisoft+ i EA Play zostały włączone do usługi, co naprawdę maksymalizuje wartość, jaką gracze otrzymują z Game Pass.

Źródło : https://www.mysmartprice.com/gear/xbox-game-pass-for-pc-benefits-for-valorant-league-of-legends-and-more/