Wyniki półfinałów League of Legends, Dota 2 i Call of Duty: Warzone na EWC 2024

Liga Legend

W League of Legends sportowcy natychmiast znaleźli się w sytuacji typu „wszystko albo nic”, a decydujące BO3 decydowało o tym, czy awansują do półfinału, czy też zostaną natychmiast odesłani do domu. T1 i Bilibili Gaming rozpoczęły grę, a T1 wygrał pierwszego seta w dominujący sposób z wynikiem 20-9. Bilibili Gaming odrobiło straty w drugiej rundzie i choć wielu widzów spodziewało się, że powrócą na trzeciej mapie, T1 zapewniło sobie kolejne jednostronne zwycięstwo. Mapa 3 zakończyła się wynikiem 20-7 na korzyść T1, eliminując Bilibili Gaming z wydarzenia.

Dota 2

Początek Dota 2 był prawdziwym pokazem elitarnego poziomu rywalizacji w EWC, gdzie przeważająca liczba meczów BO2 zakończyła się zasłużonymi remisami. Blacklist International dostarczył największą niespodziankę dnia, pokonując G2 w pozornie stosunkowo prostej walce dla klubowego tytana. Oto inne wyniki z pierwszego dnia Dota 2 podczas zawodów Riyadh Masters:

Międzynarodowa czarna lista 1 – 1 wybrzeże bestii

G2.iG 1 – 1 podmiot E-sport

LGD Gaming 1 – 1 Virtus.pro

LGD Gaming 1 – 1 Beastcoast

Virtus.pro 1 – 1 podmiot E-sport

Zadanie PSG 2 – 0 Azura Ray

Legendy telefonów komórkowych: Bang Bang

Jeśli chodzi o MLBB, dzisiaj rozstrzygnięto grupę A, w której NIP Flash i Fire Flux Esports zapewniły sobie bilet do ćwierćfinału, który rozpocznie się 10 lipca. EVOS Glory i RRQ Akira to kluby, które zajęły ostatnie miejsce w grupie A i w związku z tym były pierwszymi dwoma drużynami wyeliminowanymi z Pucharu Środka Sezonu 2024.

Call of Duty: Warzone

Drugi dzień Esports World Cup był także początkiem fazy grupowej Call of Duty: Warzone. W sumie rozegrano sześć meczów trio, z czego piąty był szczególnie godny uwagi, ponieważ Qlapr próbował na samym końcu sprzęgnąć 1 na 3, ale został zatrzymany przez Hisokę. Ten mecz był punktem zwrotnym dla drużyny Falcons, która obecnie prowadzi z 97,2 punktami i łącznie 65 zabójstwami. Za Falconsami plasują się FNATIC, Team abWizz, Team Heretics i Guild Esports z odpowiednio 87, 86,8, 72,4 i 69,4 punktami.

Teraz zadaniem niektórych ulubieńców fanów, takich jak NAVI i Team Vitality, jest dokonanie jutro przełomu w próbie awansu do finałów EWC Call of Duty: Warzone!

Źródło: www.bing.com