Wydarzenie PUBG Mobile x League of Legends Crossover zapowiedziane przed premierą Netflix Show Arcane


PUBG Mobile zapowiedział nadejście nowego wydarzenia crossover, które prawdopodobnie będzie oparte na nowej serii Arcane opartej na League of Legends. Plakat zwiastuna nie ujawnia zbyt wiele, ale zawiera słowa „PUBG Mobile x „?””, aby wskazać na zwrot. Przedstawia sylwetki czterech postaci, które w przyszłości wejdą do gry PUBG Mobile. Na podstawie plakatu fani spekulują, że zbliża się impreza crossover PUBG Mobile x League of Legends. Szczegóły dotyczące imprezy crossover nie zostały jeszcze ogłoszone.

Firma trafiła na oficjalny Twitter PUBG Mobile manipulować ogłosić nadejście nowego wydarzenia crossover. Na podstawie plakatu spekuluje się, że może to być wydarzenie crossoverowe PUBG Mobile x League of Legends. Nowy program League of Legends Arcane ma trafić na Netflix 6 listopada. League of Legends, dla tych nieświadomych, to gra wideo Multiplayer Online Battle Arena opracowana i opublikowana przez Riot Games. Szczegóły tego crossovera nie zostały ogłoszone.

Należy pamiętać, że wydarzenie crossover PUBG Mobile x League of Legends nie zostało potwierdzone przez dwóch twórców gry. Tak więc te informacje oparte na spekulacjach fanów należy traktować z przymrużeniem oka.

Biorąc pod uwagę, że serial jest emitowany na Netflix 6 listopada, prawdopodobne jest, że impreza crossover rozpocznie się w tym dniu. Jak wspomniano, plakat sugeruje, że do gry PUBG Mobile pojawią się cztery postacie League of Legends. Sylwetki prawdopodobnie drażnią się z pojawieniem się postaci Caitlyn, Vi, Jinx i Jayce.

Poza tym PUBG przygotowuje się również do wydania PUBG: New State. Datę premiery ustalono na 11 listopada. Nowa gra mobilna zostanie wydana na Androida i iOS w ponad 200 krajach, w tym w Indiach. PUBG: New State, który został po raz pierwszy ogłoszony w lutym, otrzymał podobno ponad 50 milionów rejestracji wstępnych na Androida i iOS.

Technika

Nie wszystkie wiadomości na stronie wyrażają punkt widzenia strony, ale przekazujemy te wiadomości automatycznie i tłumaczymy je za pomocą technologii programistycznej na stronie, a nie od redaktora.

Źródło : https://goodwordnews.com/pubg-mobile-x-league-of-legends-crossover-event-teased-ahead-of-netflix-show-arcane-release/