Wydarzenie League of Legends Worlds 2022: skórki, misje, nagrody


Andrzej Amos

Opublikowany: 2022-09-23T06:40:00

Zaktualizowano: 2022-09-23T06:28:37

Wydarzenie League of Legends Worlds 2022 pojawi się w grze, aby upamiętnić początek dużego międzynarodowego turnieju. Z nowymi skórkami, misjami i nagrodami do zdobycia, mamy tutaj wszystko, co musisz wiedzieć o tym wielkim wydarzeniu.

Październik i listopad są zawsze jak wczesne Święta Bożego Narodzenia dla fanów League of Legends. W Worlds 2022, trwającym sześć tygodni, najlepsze drużyny z całego świata walczą o chwałę i prestiżowy Puchar Przywoływacza ⁠ — który w tym roku przeszedł lifting.

Ty też możesz wziąć udział w akcji w domu za pośrednictwem wydarzenia League of Legends Worlds 2022 w grze. Jasne, może nie mieć tego samego uroku, co granie na scenie, ale nadal możesz uzyskać z tego słodkie nagrody.

Mamy tutaj wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu w grze Worlds 2022, w tym wszystkie oferowane skórki, misje i nagrody.

Skórki wydarzenia League of Legends Worlds 2022: Spirit Blossom, Worlds Azir

Skórki z wydarzenia League of Legends Worlds są zwykle dostępne w dwóch partiach, a pierwsza jest znana. Worlds 2022 będzie się obracać wokół popularnego motywu Spirit Blossom z 10 nowymi skórkami dla dziewięciu bohaterów.

Aphelios, Darius, Evelynn, Master Yi, Sett, Soraka, Syndra, Tristana i Yorick otrzymają skórki Spirit Blossom, a Master Yi otrzyma również Prestige Edition dostępną dla tokenów wydarzenia podczas Mistrzostw 2022. Podobnie jak wszystkie skórki z tej linii, charakteryzują się dużą ilością bieli, błękitu i różu.

Oprócz Spirit Blossom, Azir został wymieniony jako odbiorca mistrzowskich skórek w tym roku. Jego skórka Azira na Mistrzostwa 2022 jest już dostępna do kupienia i jest bardzo niebieska, jak wszystkie inne skórki mistrzowskie przed nią.

Misje wydarzenia League of Legends Worlds 2022

Misje wydarzenia League of Legends Worlds 2022 nie są jeszcze w pełni znane, ale zazwyczaj są dwojakie. Istnieją misje w grze, które możesz wypełnić razem z tymi, którzy walczą o Puchar Przywoływacza, dzięki którym otrzymasz żetony wydarzeń.

Jest też drugi zestaw misji, które wypełniasz, oglądając gry na stronie LoL Esports. Nadążając za akcją, możesz zdobywać dropy i jeszcze więcej żetonów wydarzeń.

Pełna lista misji Mistrzostw 2022 zostanie zrzucona po jej upublicznieniu.

Nagrody wydarzenia League of Legends Worlds 2022

Chociaż pełnoprawny sklep nie jest jeszcze dostępny, nagrody z wydarzenia League of Legends Worlds 2022 są znane. Będzie mnóstwo Barw i banerów na ekranie wczytywania dla nowych skórek Spirit Blossom, a także Birdio i Worlds 2022 Azir.

Jest to dodatek do zwykłych ofert jajek Małej Legendy, ikon przywoływacza, kapsuł, kul, skrzyń, kluczy i innych. Gdy poznasz pełny sklep ze wszystkimi nagrodami, będziemy Cię na bieżąco informować.

Gry o zamieszkach

Prestiżowa skórka Spirit Blossom Master Yi będzie dostępna za tokeny podczas wydarzenia Mistrzostw 2022.

League of Legends Worlds 2022 wyzwanie Pick’Em

Jeśli chcesz jeszcze więcej nagród podczas Mistrzostw 2022, musisz wykonać Wyzwanie Pick’Em. Teraz dostępna na stronie LoL Esports została rozszerzona o nową sekcję Kryształowej Kuli z 20 pytaniami przed rozpoczęciem wydarzenia. Wciąż są też zwykłe Pick’Emsy grupowe, ze skórkami i innymi nagrodami w grze.

Jeśli uda ci się dobrze trafić w każdy pojedynczy Pick’Em ⁠ — na szczęście nie Kryształową Kulę ⁠ — otrzymasz wszystkie superskórki w League of Legends. W przeciwnym razie, jeśli weźmiesz udział, będziesz musiał zadowolić się Kapsułami Mistrzostw lub skórką Azir.

Pamiętaj, aby zablokować swoje Pick’Ems na czas, aby zdobyć wszystkie smakołyki i zachować los w swoich rękach, zamiast zostawiać to w rękach Monety!

Data wydarzenia League of Legends Worlds 2022

Wydarzenie League of Legends Worlds 2022 ma się rozpocząć po premierze łatki League of Legends 12.19 w dniu 5 października 2022. Mimo że turniej zaczyna się nieco wcześniej, to właśnie wtedy w grze pojawią się wszystkie kosmetyki.

Jeśli chodzi o to, jak długo to potrwa, Riot jeszcze się nie ujawnił, ale zwykle to konkretne wydarzenie trwa sześć tygodni, aż do połowy listopada. Poinformujemy Cię o oficjalnej osi czasu, gdy będzie znana.Źródło : https://www.dexerto.com/league-of-legends/lol-worlds-2022-event-skins-missions-rewards-1939677/