Wydano wszystkich mistrzów LoL 2010

Legends League of Legends 2010: historia i rekonfiguracje

W 2010 roku do listy grywalnych postaci League of Legends dodano 24 bohaterów. W tym roku pojawiło się wiele wydań mistrzów, regularnie dodawanych do każdej aktualizacji. Niektórzy widzieli nawet jednoczesne premiery, jak Gragas i Panthéon w lutym.

Rekonfiguracje mistrzów

Interesujące na tej liście jest to, ile z wydań z 2010 roku zostało przerobionych. Do najsłynniejszych bohaterów, którzy przeszli zmiany, należą Galio i Urgot, którzy stracili wszystko od czasu swojego pierwszego debiutu, a także Irelia, Xin Zhao i Pantheon. Inne również przeszły niedawne zmiany w swojej sztuce i projekcie.

The Champions pierwotnie ukazało się w 2010 roku

Z 24 postaci jedynie Lux i Kennen nie przeszły całkowitych aktualizacji rozgrywki. Wielu z tych bohaterów League jest nadal bardzo przydatnych w stale zmieniającej się metagrze Sezonu 14, w tym mistrzowie tacy jak Gragas, Cassiopeia i Trundle.

Tych dwa tuziny bohaterów to oczywiście tylko niewielka część ogromnej listy grywalnych postaci League of Legends, która w 2024 r. liczy obecnie prawie 170 bohaterów. Przygotuj się na adaptację w miarę ewolucji historii bohatera.

Źródło: www.bing.com